FOTO: Na námestí otvorili predajňu zdravých potravín Norbi Update

Na Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote dnes slávnostne otvorili predajňu potravín pre zdravý životný štýl, Norbi Update. Práve na jej pultoch nájdu zákazníci výrobky bez pridaného cukru, vhodné pre všetkých, ktorí sa chcú zdravo stravovať či zhodiť prebytočné kilá. Návštevníci predajne dnes mohli ochutnať nápoje aj rôzne pekárenské výrobky a práve tie išli v prvý deň najviac „na dračku“. Sortiment v predajni sa však naďalej bude rozširovať, pribudnú syry, šunky, maslo aj hotové jedlá. Pekárenské výrobky pečú priamo v obchode, sú tak čerstvé a voňavé. Raňajky či kávu so sebou si môžu zákazníci kúpiť už cestou do práce, predajňa bude otvorená každý pracovný deň od 7.00 hod. do 18.00 hod., v sobotu od 8.00 hod. do 14.00 hod.

Norbi Update v Rimavskej Sobote, ako 18. predajňu v poradí, prišiel dnes na poludnie otvoriť konateľ spoločnosti Update Slovakia Ivan Gallo. Prvým návštevníkom, ktorí sa v hojnom počte zišli na spustení novej prevádzky, pripomenul dôsledky nesprávneho stravovania. Práve to je v dnešnej dobe príčinou mnohých chorôb a zdravotných ťažkostí.

konateľ Update Slovakia Ivan Gallo

Predajňa Norbi Update prináša nový, zdravší smer na trhu potravinárskych výrobkov. Zákazníci v nej nájdu chlieb a pečivo, mliečne výrobky, mäsové výrobky, cestoviny, hotové jedlá, džemy, dresingy, koreniny, sladidlá, sladkosti, mrazené výrobky a zmrzliny, ovocné a zeleninové nápoje a sirupy, cereálne výrobky, výrobky studenej kuchyne, cukrárenské výrobky aj výživové doplnky. Okrem toho tu samozrejme nesmú chýbať ani knihy oboznamujúce verejnosť s Update metódou a DVD s cvičeniami profesionálnych cvičiteľov.

Norbi Update vytvoril Norbert Schobert, známy cvičiteľ aerobiku, fanúšik zdravého stravovania a pozitívneho myslenia, ktorý sám porazil obezitu. Spôsob stravovania, vďaka ktorému schudlo už viac ako stotisíc ľudí, zdokonaľoval dlhé roky. Za Norbi Update stoja teoretické poznatky, ale aj prax. Stravovací systém Norbi Update získal množstvo ocenení a má tisícky fanúšikov, pre ktorých sa stal životným štýlom.

Rimavskosobotská predajňa Norbi Update plánuje v budúcnosti organizovať aj rôzne športové podujatia, na ktorých nebude chýbať ani samotný Norbert Schobert.

Zdroj: Rimava.sk, Reklamný článok

Pri reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre. Možnosť komentovať je pri týchto článkoch dostupná len na výslovné želanie klienta.

Najnovšie články

VIDEO: Motorkári zahájili sezónu exhibíciou svetového formátu
Nadšenci benzínu zahájili sezónu spanilou jazdou Rimavskou Sobotou aj exhibíciou vicemajstra sveta. Ďalej...
V lese pri Zacharovciach našli cez víkend delostreleckú mínu
V lese pri Zacharovciach neďaleko Rimavskej Soboty našli muníciu z druhej svetovej vojny. Ďalej...
Hľadá sa TOP 12 regiónu Malohont
Zapojte sa do projektu Hľadáme TOP 12 regiónu Malohont a podeľte sa s ostatnými s Vašimi tipmi a námetmi. Ďalej...
V múzeu vystavujú tento mesiac pánsku tabatierku s erotickými výjavmi
Lakovaná čierna krabička vyrobená z dreva, po natočení ukáže pánske tajomstvo z 19. storočia. Ďalej...
R. SOBOTA: Motorkári zahája sezónu jazdou mestom aj vystúpením kaskadéra
Motorkári zahája sezónu spanilou jazdou Rimavskou Sobotou a vystúpením kaskadéra svetového formátu. Ďalej...
V hnúšťanskom dome kultúry sa predstavili detské folklórne súbory a sólisti
Hnúšťa bola dejiskom regionálnej súťaže detských folklórnych súborov a sólistov spevákov ľudových piesní. Ďalej...


Nahlásenie nevhodného komentára.