FOTO: Na námestí otvorili predajňu zdravých potravín Norbi Update

Na Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote dnes slávnostne otvorili predajňu potravín pre zdravý životný štýl, Norbi Update. Práve na jej pultoch nájdu zákazníci výrobky bez pridaného cukru, vhodné pre všetkých, ktorí sa chcú zdravo stravovať či zhodiť prebytočné kilá. Návštevníci predajne dnes mohli ochutnať nápoje aj rôzne pekárenské výrobky a práve tie išli v prvý deň najviac „na dračku“. Sortiment v predajni sa však naďalej bude rozširovať, pribudnú syry, šunky, maslo aj hotové jedlá. Pekárenské výrobky pečú priamo v obchode, sú tak čerstvé a voňavé. Raňajky či kávu so sebou si môžu zákazníci kúpiť už cestou do práce, predajňa bude otvorená každý pracovný deň od 7.00 hod. do 18.00 hod., v sobotu od 8.00 hod. do 14.00 hod.

Norbi Update v Rimavskej Sobote, ako 18. predajňu v poradí, prišiel dnes na poludnie otvoriť konateľ spoločnosti Update Slovakia Ivan Gallo. Prvým návštevníkom, ktorí sa v hojnom počte zišli na spustení novej prevádzky, pripomenul dôsledky nesprávneho stravovania. Práve to je v dnešnej dobe príčinou mnohých chorôb a zdravotných ťažkostí.

konateľ Update Slovakia Ivan Gallo

Predajňa Norbi Update prináša nový, zdravší smer na trhu potravinárskych výrobkov. Zákazníci v nej nájdu chlieb a pečivo, mliečne výrobky, mäsové výrobky, cestoviny, hotové jedlá, džemy, dresingy, koreniny, sladidlá, sladkosti, mrazené výrobky a zmrzliny, ovocné a zeleninové nápoje a sirupy, cereálne výrobky, výrobky studenej kuchyne, cukrárenské výrobky aj výživové doplnky. Okrem toho tu samozrejme nesmú chýbať ani knihy oboznamujúce verejnosť s Update metódou a DVD s cvičeniami profesionálnych cvičiteľov.

Norbi Update vytvoril Norbert Schobert, známy cvičiteľ aerobiku, fanúšik zdravého stravovania a pozitívneho myslenia, ktorý sám porazil obezitu. Spôsob stravovania, vďaka ktorému schudlo už viac ako stotisíc ľudí, zdokonaľoval dlhé roky. Za Norbi Update stoja teoretické poznatky, ale aj prax. Stravovací systém Norbi Update získal množstvo ocenení a má tisícky fanúšikov, pre ktorých sa stal životným štýlom.

Rimavskosobotská predajňa Norbi Update plánuje v budúcnosti organizovať aj rôzne športové podujatia, na ktorých nebude chýbať ani samotný Norbert Schobert.

Zdroj: Rimava.sk, Reklamný článok

Pri reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre. Možnosť komentovať je pri týchto článkoch dostupná len na výslovné želanie klienta.

Najnovšie články

VIDEO/BÁTKA: Verejný protest za výstavbu diaľnice prišlo podporiť približne 200 ľudí
Obyvatelia Bátky a okolitých obcí z regiónu prišli podporiť prvý verejný protest za výstavbu diaľnice. Ďalej...
Osláv prázdniny v mestskej záhrade a hraj o výlet do Disneylandu!
Rimavskosobotská mestská záhrada sa v poslednú júnovú sobotu zmení na dejisko veľkolepej oslavy. Ďalej...
Mesto dostalo petíciu proti výstavbe nájomných bytov, podľa primátora je väčšina podpisov falošných
Výstavba nájomných bytov na Dúžavskej ceste sa stretla s odporom niekoľkých obyvateľov, svoj nesúhlas mali potvrdiť petíciou. Ďalej...
R. SEČ: V obci chcú v júni zriadiť kamerový systém
V Rimavskej Seči chcú v priebehu mesiaca jún zriadiť systém desiatich kamier vďaka sponzorovi. Ďalej...
MÚZEUM: Predmetom mesiaca bude ojedinelá súprava pohárov vyrobená v Zlatne
Gemersko-malohontské múzeum predstaví súpravu šiestich pohárov, ktorá preslávila obec Zlatno. Ďalej...
Záchranári Falck-u z R. Seči sídlia od mája v Bottove
Záchranári z Falck-u sa z bývalého Osiva v Rimavskej Seči presťahovali do Bottova. Ďalej...


Nahlásenie nevhodného komentára.