FOTO: Na námestí otvorili predajňu zdravých potravín Norbi Update

Na Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote dnes slávnostne otvorili predajňu potravín pre zdravý životný štýl, Norbi Update. Práve na jej pultoch nájdu zákazníci výrobky bez pridaného cukru, vhodné pre všetkých, ktorí sa chcú zdravo stravovať či zhodiť prebytočné kilá. Návštevníci predajne dnes mohli ochutnať nápoje aj rôzne pekárenské výrobky a práve tie išli v prvý deň najviac „na dračku“. Sortiment v predajni sa však naďalej bude rozširovať, pribudnú syry, šunky, maslo aj hotové jedlá. Pekárenské výrobky pečú priamo v obchode, sú tak čerstvé a voňavé. Raňajky či kávu so sebou si môžu zákazníci kúpiť už cestou do práce, predajňa bude otvorená každý pracovný deň od 7.00 hod. do 18.00 hod., v sobotu od 8.00 hod. do 14.00 hod.

Norbi Update v Rimavskej Sobote, ako 18. predajňu v poradí, prišiel dnes na poludnie otvoriť konateľ spoločnosti Update Slovakia Ivan Gallo. Prvým návštevníkom, ktorí sa v hojnom počte zišli na spustení novej prevádzky, pripomenul dôsledky nesprávneho stravovania. Práve to je v dnešnej dobe príčinou mnohých chorôb a zdravotných ťažkostí.

konateľ Update Slovakia Ivan Gallo

Predajňa Norbi Update prináša nový, zdravší smer na trhu potravinárskych výrobkov. Zákazníci v nej nájdu chlieb a pečivo, mliečne výrobky, mäsové výrobky, cestoviny, hotové jedlá, džemy, dresingy, koreniny, sladidlá, sladkosti, mrazené výrobky a zmrzliny, ovocné a zeleninové nápoje a sirupy, cereálne výrobky, výrobky studenej kuchyne, cukrárenské výrobky aj výživové doplnky. Okrem toho tu samozrejme nesmú chýbať ani knihy oboznamujúce verejnosť s Update metódou a DVD s cvičeniami profesionálnych cvičiteľov.

Norbi Update vytvoril Norbert Schobert, známy cvičiteľ aerobiku, fanúšik zdravého stravovania a pozitívneho myslenia, ktorý sám porazil obezitu. Spôsob stravovania, vďaka ktorému schudlo už viac ako stotisíc ľudí, zdokonaľoval dlhé roky. Za Norbi Update stoja teoretické poznatky, ale aj prax. Stravovací systém Norbi Update získal množstvo ocenení a má tisícky fanúšikov, pre ktorých sa stal životným štýlom.

Rimavskosobotská predajňa Norbi Update plánuje v budúcnosti organizovať aj rôzne športové podujatia, na ktorých nebude chýbať ani samotný Norbert Schobert.

Zdroj: Rimava.sk, Reklamný článok

Pri reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre. Možnosť komentovať je pri týchto článkoch dostupná len na výslovné želanie klienta.

Najnovšie články

VIDEO: Na podujatí Hurá prázdniny išlo o život, zasahovať museli hasiči
Zvuk sirén, oheň, vystrihovanie osoby z auta a vo vzduchu cítiť napätie. Scenár ako z hollywoodskeho filmu. Ďalej...
V Bottove bude súťaž aká na strednom Slovensku ešte nebola
Súťaž poľovníckych psov sa po prvýkrát uskutoční na strednom Slovensku v obci Bottovo, a to už tento víkend. Ďalej...
Obvinili zlodejov, ktorí mali vykradnúť potraviny v R. Seči
Vypáčili mreže, rozbili okno a ukradli drogistický tovar, cigarety a alkohol. Hrozí im niekoľko rokov za mrežami. Ďalej...
TEPLÝ VRCH: Kvôli rybám budú zvyšovať hladinu vody aj počas rekonštrukcie nádrže
Vo vodnej nádrži na Teplom Vrchu, ktorá patrí k najteplejším na Slovensku, budú navyšovať hladinu. Ďalej...
FOTO/VIDEO: Drienčany ožili tradíciami a folklórom aj v podaní hosťa z Argentíny
Spev, tanec, rôzne atrakcie a domáce špeciality. To všetko mohli návštevníci vidieť, počuť a ochutnať v Drienčanoch. Ďalej...
V Blhu komunikujú s občanmi pomocou mobilnej aplikácie už približne dva roky, začali medzi prvými
Vo Veľkom Blhu využívajú aj mobilnú aplikáciu na komunikáciu s občanmi, do projektu sa zapojili medzi prvými. Ďalej...


Nahlásenie nevhodného komentára.