FOTO: Na námestí otvorili predajňu zdravých potravín Norbi Update

Na Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote dnes slávnostne otvorili predajňu potravín pre zdravý životný štýl, Norbi Update. Práve na jej pultoch nájdu zákazníci výrobky bez pridaného cukru, vhodné pre všetkých, ktorí sa chcú zdravo stravovať či zhodiť prebytočné kilá. Návštevníci predajne dnes mohli ochutnať nápoje aj rôzne pekárenské výrobky a práve tie išli v prvý deň najviac „na dračku“. Sortiment v predajni sa však naďalej bude rozširovať, pribudnú syry, šunky, maslo aj hotové jedlá. Pekárenské výrobky pečú priamo v obchode, sú tak čerstvé a voňavé. Raňajky či kávu so sebou si môžu zákazníci kúpiť už cestou do práce, predajňa bude otvorená každý pracovný deň od 7.00 hod. do 18.00 hod., v sobotu od 8.00 hod. do 14.00 hod.

Norbi Update v Rimavskej Sobote, ako 18. predajňu v poradí, prišiel dnes na poludnie otvoriť konateľ spoločnosti Update Slovakia Ivan Gallo. Prvým návštevníkom, ktorí sa v hojnom počte zišli na spustení novej prevádzky, pripomenul dôsledky nesprávneho stravovania. Práve to je v dnešnej dobe príčinou mnohých chorôb a zdravotných ťažkostí.

konateľ Update Slovakia Ivan Gallo

Predajňa Norbi Update prináša nový, zdravší smer na trhu potravinárskych výrobkov. Zákazníci v nej nájdu chlieb a pečivo, mliečne výrobky, mäsové výrobky, cestoviny, hotové jedlá, džemy, dresingy, koreniny, sladidlá, sladkosti, mrazené výrobky a zmrzliny, ovocné a zeleninové nápoje a sirupy, cereálne výrobky, výrobky studenej kuchyne, cukrárenské výrobky aj výživové doplnky. Okrem toho tu samozrejme nesmú chýbať ani knihy oboznamujúce verejnosť s Update metódou a DVD s cvičeniami profesionálnych cvičiteľov.

Norbi Update vytvoril Norbert Schobert, známy cvičiteľ aerobiku, fanúšik zdravého stravovania a pozitívneho myslenia, ktorý sám porazil obezitu. Spôsob stravovania, vďaka ktorému schudlo už viac ako stotisíc ľudí, zdokonaľoval dlhé roky. Za Norbi Update stoja teoretické poznatky, ale aj prax. Stravovací systém Norbi Update získal množstvo ocenení a má tisícky fanúšikov, pre ktorých sa stal životným štýlom.

Rimavskosobotská predajňa Norbi Update plánuje v budúcnosti organizovať aj rôzne športové podujatia, na ktorých nebude chýbať ani samotný Norbert Schobert.

Zdroj: Rimava.sk, Reklamný článok

Pri reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre. Možnosť komentovať je pri týchto článkoch dostupná len na výslovné želanie klienta.

Najnovšie články

Chodníky v Hnúšti robia z vlastnej zámkovej dlažby, pracuje sa aj v R. Sobote a Širkovciach
V Hnúšťi v okrese R. Sobota obnovujú chodníky z vlastnej zámkovej dlažby, ktorú vyrábajú v priemyselnej zóne. Ďalej...
Maloletí chlapci okradli a fyzicky napadli dôchodcu, majú na krku obvinenie
Polícia obvinila dvoch chlapcov vo veku 14 a 15 rokov zo zločinu lúpeže a z prečinu porušovania domovej slobody v spolupáchateľstve. Ďalej...
ZACHAROVCE: Stredoveký kostol chcú zachrániť pred jeho zničením
V treťom štádiu rekonštrukcie by chceli opraviť zatekajúcu strechu a spevniť piliere kostola. Ďalej...
Motorkár nezastal na stopke a zrazil sa s kamiónom
Motorkár utrpel pri včerajšej nehode za Pavlovcami ťažké zranenia s dobou liečenia viac ako 42 dní. Ďalej...
HOT ART: Vychutnajte si cez predĺžený víkend zábavu pod holým nebom
Koniec leta v R. Sobote bude v znamení tanečnej hudby, akčnej zábavy a pojazdného filmového festivalu pod holým nebom. Ďalej...
VIDEO: Pri Pavlovciach sa zrazil motorkár s kamiónom
K nehode došlo približne na poludnie na križovatke medzi obcami Jesenské a Pavlovce. Ďalej...


Nahlásenie nevhodného komentára.