Džudisti z Lokomotívy majú za sebou prvú tohtoročnú súťaž

10. januára 2017 | |  | | |

perex-dzudoDžudisti z Lokomotívy sa v uplynulú nedeľu zúčastnili Medzinárodného turnaja v poľskom Bielsko Biala. „Náš oddiel reprezentovali dvaja džudisti zo všetkých zúčastnených 760 pretekárov zo 64 oddielov a 7 štátov Európy,“ uviedol pre Rimava.sk predseda oddielu Ľubomír Antal.

Lokomotívu reprezentovala mladšia žiačka Natália Gažiová, ktorá štartovala vo váhe do 30 kilogramov. Ako ďalej Antal priblížil, tentoraz skončila na druhom striebornom mieste, keď vo finálovom zápase podľahla v golden skóre na 1 pomocný bod poľskej reprezentantke.

„V super mini do 25 kilogramov štartoval Maťko Gaži, ktorý prehral v repasáži a skončil na siedmom mieste,“ poznamenal predseda a dodal, že mladých pretekárov na turnaji sprevádzali tréneri Miloš Gaži a Lenka Babicová.

Zdroj: Rimava.sk, FOTO: archív Lokomotíva judo Rimavská Sobota