Džudistom Lokomotívy sa darilo na Slovenskom pohári v Pezinku

perex-lokomotivaPezinok bol uplynulú sobotu dejiskom Grand Prix Slovenského pohára pre mini, mladších, starších žiakov, žiačok, dorastencov a juniorov v džude. Na západe Slovenska sa zišlo 725 džudistov z 59 oddielov a šesť štátov Európy, a to Slovenska, Ukrajiny, Českej republiky, Rumunska, Maďarska a Rakúska. Medzi nimi nechýbali ani džudisti z oddielu TJ Lokomotíva Rimavská Sobota.

„Vo veľmi silne obsadenej súťaži sa najviac na tatami darilo Dávidovi Gondovi, ktorý vo váhe nad 55 kilogramov mini žiakov -prípravky vybojoval zlatú medailu,“ uviedol pre Rimava.sk predseda oddielu Ľubomír Antal.

Na stupeň víťazov sa postavila aj Natália Gažiová. Ako ďalej Antal povedal, Natália obsadila bronzovú priečku vo váhe do 32 kilogramov mladších žiačok v silne obsadenej zostave zahraničných pretekárok.

Okrem Antala pretekárov do Pezinka sprevádzali podľa jeho slov aj tréneri Babicová a Gaži.

Zdroj: Rimava.sk, FOTO: archív Ľubomír Antal