DŽUDO: Medzinárodná Veľká cena v Martine bola pre Lokomotívu úspešná

1. decembra 2015 | |  | | |

perex-judoMedzinárodná Veľká cena mesta Martin bola pre rimavskosobotský džudo oddiel Lokomotíva úspešná. Medzi viac ako tristo pretekármi zo Slovenska, Českej republiky a Poľska si v sobotu, 21. novembra, svoje sily zmerali aj dvaja odchovanci Lokomotívy, Natália Gažiová a Lukáš Koóš.Ako ďalej Rimava.sk informoval predseda Lokomotívy Ľubomír Antal, obaja zverenci rimavskosobotského oddielu sa umiestnili na stupni víťazov. Podľa jeho slov Natália Gažiová vo váhe do 27 kilogramov v kategórii mini žiakov vybojovala prvé miesto. „Dokázala zvíťaziť nad všetkými súpermi, medzi ktorými boli aj chlapci,“ poznamenal Antal a dodal, že Lukáš Koóš vo váhe do 38 kilogramov v katerórii mladších žiakov obsadil tretie miesto.

„Do Martina sprevádzal džudistov tréner Gaži a Babicová,“ uzavrel Antal.

Zdroj: Rimava.sk, FOTO: archív Ľubomír Antal