Janka Garayová a Jaroslav Maďar vybojovali v Martine zlato

8. apríla 2013 |  | |

Rimavskosobotskí džudisti z Lokomotívy vybojovali uplynulý víkend na Majstrovstvách Stredoslovenského regiónu mladších, starších žiakov a žiačok v Martine dve zlaté medaily. Prvé miesto v kategórii mladších žiačok získala Janka Garayová (do 25 kg) a v kategórii starších žiakov Jaroslav Maďar (nad 73 kg). Ako ďalej Rimava.sk informoval predseda Lokomotívy RS Ľubomír Antal, piate miesto vo váhe do 42 kg mladších žiakov obsadil Adam Červienka. „V konkurencii 84 pretekárov vybojovali veľmi pekné umiestnenie,“ uviedol tréner Antal, ktorý v sobotu, 6. apríla, džudistov sprevádzal v Martine.

Stredoslovenský región sa skladá z krajov Trenčín, Žilina a Banská Bystrica.