Medzinárodný turnaj v Pezinku bol pre džudistov z Lokomotívy zlatý

17. marca 2015 |  | |

zlava: Lukáš Kóoš, Nina Tonhajzerová, Natália GažiováV uplynulú sobotu sa džudisti z Lokomotívy zúčastnili Medzinárodného turnaja žiakov a žiačok v Pezinku. Hoci pre nemoc na podujatí súťažili iba traja rimavskosobotskí džudisti, všetci dosiahli „zlaté“ výsledky. Ako Rimava.sk informoval predseda Lokomotívy Ľubomír Antal, na súťaži sa zišlo 370 džudistov z piatich štátov Európy. Okrem pretekárov zo Slovenska malo zastúpenie aj Rakúsko, Maďarsko, Rumunsko a Česká republika.

Medzi „tromi mušketiermi“, ktorí vybojovali zlatú medailu bola Natália Gažiová vo váhe do 27 kilogramov v kategórií mini žiačky a druhou zlatou bola Nina Tonhajzerová vo váhe do 50 kilogramov v rovnakej kategórií ako Gažiová. Do tretice zlatú medailu získal Lukáš Kóoš vo váhe do 38 kilogramov v kategórii mladší žiaci. Odchovancov z Lokomotívy sprevádzal na turnaji tréner Miloš Gaži.

Zdroj: Rimava.sk