MŠK: Futbalisti vyhrali nad Šamorínom, chcú ísť za ďalšími víťazstvami

20. mája 2013 |  | |

msk_samorinRimavskosobotskí futbalisti zvíťazili v 31. kole II. ligy nad Šamorínom 2:0. Autormi gólov bol v prvom polčase Pribula, v druhom polčase po strele domáceho Sivčeviča tečoval do vlastnej brány Pončák.  Podľa slov trénera MŠK Branislava Mráza je víťazstvo dôležité aj z hľadiska májového minicieľa. „Pôjdeme za ďalšími víťazstvami,“ povedal Mráz po zápase. Ako uviedol, jeho zverenci zvládli hru výsledkovo, aj keď mali slabší pohyb. MŠK v nedeľu, 26. mája, čaká posledný domáci zápas proti Michalovciam.  Dva kolá pred koncom súťaže postúpili futbalisti MŠK na siedmu priečku za Michalovce, s ktorými zdieľajú rovnaký počet bodov.

Hostia hneď v 1. minúte nastrelili žŕdku, potom však na trávniku dominovali domáci futbalisti. V 43. min. skóroval po individuálnej akcii Pribula a v druhom polčase po strele Sivčeviča tečoval v 66. min loptu do vlastnej bránky kapitán Šamorína Pončák. Tesne pred koncom stretnutia mohol ešte zvýšiť Siheľský, ale z ostrého uhla minul bránku.

Futbalisti MŠK ukončia sezónu 1. júla zápasom v Dubnici nad Váhom.

[nggallery id=1017]

MŠK Rimavská Sobota - FC ŠTK 1914 Šamorín 2:0 (1:0)

Góly: 43. Pribula, 66. Pončák (vlastný), ŽK: 45. Nilaš, 51. Sivčevič - 62. M. Kučera, 78. Ležaič, rozhodovali: Sedlák - Ádám, Petríček, 326 divákov

Zostava MŠK: Kostolanský – Poleť, Rubint, Zvara, Migaľa – Nilaš, Sivčevič (78. Mravec) – Siheľský, Katona (75. Ľupták), Pribula – Adam (71. Labun).