Revúcki karatisti si priniesli z mládežníckeho turnaja pár medailí

13. mája 2016 |  |

kk-revucaRevúcki karatisti si z mládežníckeho turnaja v Žiari nad Hronom priniesli pár medailí. Na Memoriáli Jozefa Juhaňáka v sobotu, 7. mája, štartovali za účasti 300 pretekárov z 37 klubov. Karate Klub Revúca reprezentovali traja pretekári, ktorí sú zároveň aj členmi záujmového útvaru pri Centre voľného času na Kollárovej ulici v Revúcej. Ako Rimava.sk ďalej informoval Arpád Bunjatov, tréner Karate klubu Revúca, najmenej sa darilo najmladšiemu z výpravy Štefanovi Koreňovi v kategórii 8 – 9 rokov, keď prehral v súboji o bronzovú medailu v kategórii súborné cvičenia kata a skončil na 4. mieste. V kategórii mladších žiakov 10 - 11 rokov ale mali dvojnásobné zastúpenie v podobe Pavla Halaja a Mateja Hericha. „Obidvaja menovaní skončili na stupňoch víťazov, keď zhodne získali bronzové medaily v kata cvičeniach,“ doplnil Bunjatov, podľa ktorého vedenie klubu ďakuje chlapcom za dôstojnú reprezentáciu.

Zdroj: Rimava.sk, FOTO: KK Revúca