TENIS: Oliver Pivník z halových majstrovstiev neodišiel naprázdno

20. decembra 2016 | |  | | |

perex-tenisPúchov bolo uplynulý víkend dejiskom halových majstrovstiev stredoslovenského regiónu mladších žiakov v tenise. Turnaja sa zúčastnilo 22 pretekárov, medzi ktorými bol aj odchovanec mestského tenisového klubu Rimavská Sobota Oliver Pivník. V dvojhre sa umiestnil na treťom mieste a vo štvorhre spolu so Žilinčanom Kompišom získal rovnako bronz.

Oliver ako nasadená dvojka turnaja mal v I. kole voľný žreb.V II.kole zvíťazil nad M.Puskeilerom S TC Baseline Banská Bystrica 6:0,6:0.Vo štvrťfinále si poradil s A.Kompišom s TK Žilina 6:2,6:3.V semifinále prehral S R. Kubovičom s TK Raketa Nedožery 3:6,1:6.

Zdroj: Rimava.sk, FOTO: archív Olivera Pivníka