TENIS: Pivník v dvojhre a štvorhre vicemajstrom regiónu

19. mája 2017 | |  | | |

Trojdňové letné majstrovstvá stredoslovenského regiónu mladších žiakov v Ružomberku boli pre hráča MTK Rimavská Sobota Olivera Pivníka strieborné. Svojou hrou sa postupne prebojoval až do finále, kde sa stretol s Jakubom Chovancom z Púchova.

„Finále trvalo dve a pol hodiny a bolo veľmi vyrovnané, v ktorom Oliver tesne prehral a obsadil tak druhé miesto. Vo štvorhre spolu s Jakubom Chovancom obsadili tiež druhé miesto,“ uviedol pre Rimava.sk kapitán družstva a zároveň otec Olivera, Ivan Pivník. Ako doplnil turnaja sa zúčastnilo 28 tenistov.

Výsledky:

Dvojhra:
I.kolo: voľný los
II.kolo: O. Pivník (MTK Rimavská Sobota) – M. Klanduch (Lieskovský tenisový klub ) 6:0,6:1

Štvrťfinále: - S. Juriga (OZ ŠK Odema Púchov) 6:2,6:0
Semifinále: - R. Kubovič (TK Raketa) 4:6,7:6,10:6

Finále: - J. Chovanec (OZ ŠK Odema Púchov) 3:6,7:6,6:10