Obľúbená Pizzeria Palazzo oslavuje 1. narodeniny, prichádza s novinkami

palazzoUž je to rok, čo Pizzeria Palazzo priniesla do Rimavskej Soboty tú pravú príchuť Talianska – pizzu, ktorá je iná ako všetky ostatné, s tenkým cestom, s talianskymi surovinami, prosciuttom, mozarrelou, vlastnoručne vyrobeným pretlakom, ochutená bylinkami. Prišla s ponukou výborných čerstvých šalátov, cestovín a ďalších jedál, pri ktorých máte pocit, že sa vďaka originálnym ingredienciám aspoň na chvíľu ocitnete priamo v Taliansku. Dnes už všetci hostia vedia, že v útulnej reštaurácii na Rybárskej ulici zaručene nájdu skutočné talianske pochúťky, ale aj kvalitné vína či kávu. Ocenili však aj novinky, pizzu pripravenú na americký spôsob aj sezónne grilované špeciality.

Novinky v Palazzo:

„Ďakujeme všetkým klientom. Sme radi, že Pizzeria Palazzo je obľúbeným a vyhľadávaným miestom gastronomických zážitkov a v našom meste sa stala zárukou kvalitnej kuchyne,“ hovoria majitelia pizzerie a dodávajú, že s prvými narodeninami prinášajú zároveň niekoľko noviniek, vrátane 12 nových jedál a niekoľkých prekvapení. 

Pizzeria Palazzo okrem tradičnej ponuky výborných jedál teraz prichádza aj s denným menu len za 3,50 eur. Zákazníci budú mať od pondelka (25.11.) na výber niekoľko hlavných jedál. Ak si dáte obedové menu priamo v reštaurácií, dostanete počas prvého týždňa navyše darček – kávu či nealko zadarmo.

Nestíhate obedňajšiu prestávku alebo si chcete obed vychutnať v pohodlí domova? Menu sa dá objednať aj online! Na internete dokonca nájdete „jedálniček“ na celý týždeň.

 

Všetci, ktorí si v Pizzerii Palazzo obľúbili americkú pizzu (s hrubším cestom, no s rovnako kvalitnými ingredienciami), sa tiež majú na čo tešiť. Ponuka bola rozšírená o ďalšie skvelé kombinácie surovín a chutí, zároveň budete mať možnosť vybrať si aj väčšiu porciu.

A do tretice predmikulášske prekvapenie pre všetkých milovníkov pizze a Coca Coly! Ak si medzi 20.11. a 5.12. objednáte donášku hociktorej veľkej americkej pizze, dostanete pollitrovú Coca Colu zadarmo!

Príďte aj vy osláviť s Pizzeriou Palazzo úspešný prvý rok. Ako inak, pri dobrom jedle, s ktorým vám naservírujú aj kúsok Talianska 😉

Pizzeria Palazzo na Sídlisku Západ je otvorená každý deň, od pondelka do štvrtka v čase od 10.00 do 22.00 hod., v piatok a v sobotu o hodinu dlhšie. V nedeľu majú otvorené od 11.00 do 22.00 hod. Pizzu priamo k Vám prinesie donášková služba ( t.č. 0918 31 77 44, 0903 92 96 01). Online objednávku nájdete na stránke www.pizza.rimava.sk.

Zdroj: Reklamný článok

Najnovšie články

FOTO: Asfaltová obchádzka Ružovej osady je hotová, dom ešte nezbúrali
Asfaltová obchádzka nehodového úseku Ružová osada je dokončená, k uzavretiu štátnej cesty má dôjsť v najbližších dňoch. Ďalej...
R. SOBOTA: Pozrite sa, aké úspechy dosiahli hudobníci a tanečníci Základnej umeleckej školy
Žiaci úspešne reprezentujú školu na rôznych regionálnych, krajských, či celoslovenských súťažiach a vystúpeniach. Ďalej...
ÚPSVaR: Prácu ponúkajú predavačom, tesárom aj pomocným pracovníkom pri spracovaní húb
Podľa najnovšieho zoznamu v regióne evidujú 30 pracovných ponúk. Najviac voľných miest je pri spracovaní húb. Ďalej...
VIDEO: Kapela Slice of Bread predstavila nový videoklip
Rock-metalová kapela Slice of Bread pri nakrúcaní nového videoklipu zažila kopec zábavy. Ďalej...
R2: V nehodovom úseku vyhaslo na ceste viacero životov, obyvatelia chystajú protest
Medzi Bátkou a Baktou v okrese Rimavská Sobota vyhaslo v uplynulých rokoch viacero ľudských životov. Ďalej...
R. SOBOTA: Najstaršia škôlka v meste bude rozšírená o novú triedu
Najstaršia materská škola pavilónového typu v Rimavskej Sobote, na Rožňavskej ulici, sa dočká novej triedy. Ďalej...


Nahlásenie nevhodného komentára.