17. novembra 2014 | |  | |

mskZverenci Gergelya Geriho zvíťazili v poslednom domácom súboji jesennej časti druhej najvyššej súťaže s rezervou Košíc 2:0, autormi gólov boli Kotľár a Chovanec. V zostave domácich sa v 17. kole skupiny Východ objavila nová akvizícia z Lučenca Michal Kovanič, ktorý nastúpil na poste pravého obrancu. Rimavskosoboťanom vyšiel vstup do zápasu, keď už v 12. minúte rozvlnil sieť Kotľár – 1:0. Hostia boli v poli aktívnejší a mali niekoľko dobrých šancí, no Prošovský v domácej bránke všetko vyriešil. Košičania síce tesne pred prestávkou vyrovnali, no ich gól rozhodca neuznal pre postavenie mimo hry.

Úvod druhého polčasu opäť patril domácim, Chovanec technickou strelou prekonal brankára Ružinského – 2:0. Hostia opäť boli aktívnejší, no bez gólového efektu. V 79. minúte vyrazil Prošovský hlavičku Kubíka, a v 86. minúte Gálik zakročil na bránkovej čiare po šanci Ostojiča. Domáci tak získali dôležité tri body.

MŠK Rimavská Sobota - MFK Košice "B" 2:0 (1:0)
Góly: 12. Kotľar, 49. T. Chovanec, ŽK: 82. Šlosár - 45. Gáll, 90. Dimun, rozhodovali: Sedlár - Mikulaj, Galo, 275 divákov
MFK Rimavská Sobota: Prošovský–Kovanič, Gálik, Brezinský, Morháč (52.Kovács)–Šlosár, Poremba–Čertík, Kotľár (90. Bial), Popovič–Chovanec (90.Čiešok).