No active "ca-sidebar-197687" sidebar

R. SOBOTA: Auto opäť prepíšete na Ulici Stavbárov, na prízemí okresného riaditeľstva zatiaľ spravia KAMO centrum

13. januára 2020 | |  | 

Oddelenie bezpečnosti cestnej premávky a dopravných evidencií ODI OR PZ na Hostinského ulici v Rimavskej Sobote sa opäť sťahuje. Zmena je aktuálna od pondelka, 13. januára. Podľa oznamu Okresného riaditeľstva PZ Rimavská Sobota, momentálne prebieha rekonštrukcia budovy na Hostinského ulici a týka sa hlavne prízemia. Po tejto komplexnej rekonštrukcii, ktorá nadväzuje na celkové obnovenie budovy, na prízemí zriadia kontaktné administratívne miesto občana, Kamo centrum. Dovtedy občania môžu vybavíť prepis auta či správne konanie v priestoroch na Ulici Stavbárov. Dokedy práce potrvajú, uviesť zatiaľ nevedeli. Ako ďalej v správe polícia uvádza, situácia potrvá do odvolania.

Budovu okresného riaditeľstva začali opravovať v auguste minulého roka. Práce prebiehajú počas prevádzky väčšiny oddelení. Oddelenie bezpečnosti cestnejpremávky a dopravných evidencií patrí v R. Sobote k jendým z najvyťaženejších a koncom minulého roka sa už raz sťahovalo. Podľa informácií z ministerstva vnútra práce realizuje víťazná spoločnosť Gemerstav z Rimavskej Soboty, ako jeden zo sedem uchádzačov. Oprava má byť financovaná z nenávratného finančného príspevku v hodnote približne 580 tisíc eur. Koľko financií si vyžiadajú práce navyše, budeme zisťovať.

Klientské centrum vzniklo koncom roka aj v susednej budove, do ktorej sa presťahoval okresný úrad. V meste tak došlo k centralizovaniu úradov do jednej budovy. Po novom tak na okresnom úrade na Hostinského ulici 4 vybavíte aj doklady, občiansky preukaz či pas. Budova bola rovnako zateplená a zrekonštruovaná.

Zdroj: Rimava.sk, OR PZ Rimavská Sobota


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross