No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO-VIDEO: Hlavné námestie ožilo príchodom Mikuláša i novovyzdobeným vianočným stromčekom

6. decembra 2019 |  | 

Štvrtkové popoludnie (5. decembra) patrilo na Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote aj vítaniu Mikuláša. Ten medzi desiatky detí prišiel tak ako sa patrí, na koči ťahaným koňmi. Spolu s ním prišli aj jeho pomocníci, anjel a dvaja čerti. Mikuláš však okrem pozdravu priniesol so sebou aj plno darčekov pre deti a na záver svojej návštevy čakalo všetkých prítomných aj veľké prekvapenie, rozsvietenie novovyzdobeného vianočného stromčeka.

Pred príchodom Mikuláša však nechýbal sprievodný program. O ten sa postarali deti zo záujmových krúžkov v CVČ Relax v Rimavskej Sobote. Nechýbal spev vianočných piesní ako aj tanec. Mikuláš vystupujúce deti nielen pochválil, ale aj obdaroval balíčkami. Tešiť sa na mikulášske balíčky mohli aj malí diváci. Tí, ktorí boli šikovní a chytili vianočnú guľu dostali balíček plný prekvapení.https://www.facebook.com/Rimava.sk/videos/832496177169016/

No to najväčšie prekvapenie však čakalo na každého. Po niekoľkominútovom príhovore primátora Jozefa Šimka, počas ktorého každý už nedočkavo čakal na jeho koniec, sa s odpočítavaním konečne rozsvietil vianočný stromček s novou výzdobou. Vianočný stromček aj s taktiež novo vyzdobeným adventným vencom na Hlavnom námestí tak odteraz spríjemňujú prechádzku po centre mesta a ešte viac navodzujú vianočnú atmosféru.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross