No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Peťa Kepeňová sa vracia na obrazovku, súťaží v Hlas-e

Petra KepeňováV druhej sérii speváckej súťaže Hlas Česko Slovenska bude mať Rimavská Sobota opäť svoje „želiezko v ohni“. Predvlani v Hlase bodovala Soboťanka Zuzka Mikulcová, tentokrát budeme môcť sledovať účinkovanie Petry Kepeňovej. Tá už nie je na obrazovke žiadnym nováčikom, pred pár rokmi bola Superstaristkou.

Vo včerajšej epizóde sa Peťa predstavila v takzvanom výbere naslepo, kde sa speváci snažia zaujať niektorého z koučov a dostať sa do jedného zo štyroch tímov. Mladá Rimavskosoboťanka si vybrala skladbu od Bryana Adamsa, Heaven. Hneď ako sa pustila do refrénu, zaznel vytúžený bzučiak a k Petre sa otočilo kreslo s porotcom Pepom Vojtekom. Ocenil, že jeho nová zverenkyňa v tíme má veľmi tvárny hlas, ktorý sa dá podľa jeho slov využiť do akejkoľvek muziky a štýlu. Páčil sa mu aj výber skladby. Spievajúcu učiteľku, ktorá momentálne pôsobí v Bratislave, tak určite opäť uvidíme v ďalšom televíznom súboji.

„Tajne som dúfala, že sa dostanem práve do Pepovho tímu, keďže je mi hudobným štýlom asi najbližší, hoci sa mi páčia aj texty skladieb Michala Davida,“ povedala pre Rimava.sk Peťa Kepeňová. Z postupu v súťaži sa teší, aj keď, ako hovorí, je nohami pevne na zemi. Uvedomuje si, že diváci sú možno zvedaví na nové tváre, no je odhodlaná zabojovať. Prečo sa dala na ďalšiu televíznu šou? Preto, že je o speve, ktorému sa Petra venuje odmalička a tiež preto, že je súťaživý typ. Ako povedala, zaujal ju princíp celej šou, kde pri prvotnom výbere ide skutočne len o hlas a nie o to, ako človek na pódiu vyzerá a ako je komu sympatický. Bude sa na svoje vystúpenia špeciálne pripravovať? „Špeciálne nie, ale určite zodpovedne,“ povedala s úsmevom speváčka, ktorá pozdravuje všetkých čitateľov Rimava.sk a odkazuje, že ďakuje všetkým, ktorí ju podporujú a držia jej palce.

Zdroj: Rimava.sk (foto: Hlas Česko Slovenska)

Súvisiace články
Petra Kepeňová sa teší na Alphaville, pripravuje nový album


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross