No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Prihláste svoje deti na podujatie Deti na hokej 2022. Hravou formou okúsia, čo všetko tento šport ponúka

19. septembra 2022 |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA - Miestny hokejový klub v Rimavskej Sobote pozýva tých najmenších na podujatie s názvom Deti na hokej 2022. V rámci náborovej aktivity deti hravou formou okúsia, čo všetko tento šport ponúka.

Predseda HKM Rimavská Sobota Michal Slovák uviedol, že nie je dôležité, či už vaše dieťa stálo na ľade. Toto je presne tá príležitosť, keď si to môže vyskúšať, zabaviť sa a možno sa neskôr pridať do klubu mladých hokejistov.

Článok pokračuje pod reklamou


Chcete, aby sa vaše dieťa začalo venovať hokeju? Alebo aby sa zabavilo športom? Prihláste ho pomocou formulára na tomto odkaze. Podujatie sa uskutoční 25. septembra (v nedeľu) o 9:30 hod. na zimnom štadióne v Rimavskej Sobote a je určené pre deti od 4 do 9 rokov, v prípade dievčat do 10 rokov. Vstup je zdarma.

Čo si potrebujete priniesť?
- korčule (o možnostiach zapožičania sa informujte v klube)
- prilbu (nemusí byť nevyhnutne hokejová, postačí aj lyžiarska alebo cyklistická)
- rukavice (hokejové alebo aj lyžiarske a zimné)
- chrániče na kolená a lakte (môžu byť aj z in-line korčuľovania)
- teplé oblečenie (ideálne nepremokavé)

Čo nepotrebujete, ale môžete si priniesť?
- dres
- hokejku

Hlavnými cieľmi projektu je napríklad to, aby tréneri zanechali v pamäti malých účastníkov pozitívnu skúsenosť s hokejom a zimným štadiónom, tiež zoznámili rodičov potenciálnych hokejistov s hokejovým prostredím, pomohli hokejovým klubom v materiálnom vybavení kategórie prípravky formou darovania hokejového výstroja malým hokejistom, zvýšili členskú základňu v najmladšej kategórii a vytvorili tak zdravé športové prostredie.

Slovenský zväz ľadového hokeja sa prostredníctvom tohto projektu bude snažiť podporovať vznik pravidelných náborových aktivít postupne vo všetkých hokejových kluboch na Slovensku a bude pri ich organizácii klubom maximálne nápomocný.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross