No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Ste hladní? Neviete, čo by ste si dnes dali na obed? Nahliadnite do našej sekcie menu.rimava.sk, kde si svoj obed dnešný obed určite vyberiete

26. augusta 2022 | |  | 

RIMAVSKÁ SOBOTA - Na našom portáli Rimava.sk v sekcii Denné menu môžete každý pracovný deň nájsť prehľad obedových menu, ktoré si pre vás stravovacie zariadenia v Rimavskej Sobote pripravili.

Ukončite svoj pracovný týždeň chutným obedom. Dnes si z dennej ponuky môžete vybrať napríklad kuraciu roládu plnenú nivou a slaninkou s dusenou ryžou a kompótom, srbské ražničí s varenými zemiakmi a kapustovým šalátom, pečené bravčové mäso s dusenou kapustou a domácou knedľou, crunchy burger so sladkou omáčkou, držkový perkelt s knedľou alebo aj syrokrémové halušky so slaninkou.

Článok pokračuje pod reklamou


Na výber toho máte oveľa viac a všetky ponuky piatkového denného menu nájdete priamo na tomto odkaze.

Chýba vaša reštaurácia na našom zozname?

Rimava.sk ponúka reklamný priestor všetkým reštauráciám v Rimavskej Sobote. Najdôležitejšie a najzaujímavejšie je to, že ho máte úplne zadarmo.

Vaše obedové menu môžete na našej stránke uverejniť zadarmo každý týždeň. Aké sú výhody? Najčítanejší spravodajský portál mesačne navštívi viac ako 100-tisíc ľudí. Na špeciality z vašej kuchyne si tak môže kliknúť oveľa viac potenciálnych zákazníkov ako doteraz. Zvýšite tak šancu, že si pôjdu vychutnať obed práve k vám alebo si práve od vás zvolia donášku.

Máte chuť sa zapojiť? Napíšte nám e-mail na [email protected]lna.sk.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross