No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Pred Baktou sa pri nehode ťažko zranila mladá motocyklistka

30. augusta 2010 |  | 

V nedeľu predpoludním sa pri dopravnej nehode vozidla s motocyklom ťažko zranila 23-ročná spolujazdkyňa na motorke. Informáciu pre Rimava.sk potvrdila banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Vašková. K nehode Škody Octávie a motorky Kawasaki došlo pred desiatou hodinou medzi Rimavskou Sobotou a mestskou časťou Bakta.

"Podľa doterajšieho šetrenia vodič Octavie odbočoval vľavo na poľnú cestu, nesledoval situáciu v cestnej premávke a nedal prednosť prichádzajúcemu motocyklu," hovorí Vašková.

Nové vozidlo Octávia viedol v smere od Rimavskej Soboty 33-ročný muž z obce Tachty, motorku 29-ročný Rožňavčan. Pri nehode utrpela zranenia iba 23-ročná Jana z Rožňavy. "Utrpela ťažké zranenia s predpokladanou dobou liečenia do 42 dní," povedala hovorkyňa. Ako dodala, alkohol pri  účastníkoch nehody zistený nebol a škoda na vozidle, motorke a kombinézach je odhadnutá na 8 tis. eur.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross