No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Pri explozívnom zahorení horľavej kvapaliny utrpel 11-ročný chlapec popáleniny, zasahovalo päť hasičov

30. apríla 2021 | |  | |

MURÁNSKA DLHÁ LÚKA – Piati príslušníci Hasičského a záchranného zboru na dvoch kusoch techniky zasahovali v piatok (30. 4.) v obci Muránska Dlhá Lúka pri Revúcej, kde sa 11-ročný chlapec popálil horľavou kvapalinou. O udalosti informovalo Operačné stredisko HaZZ Banská Bystrica.

Článok pokračuje pod reklamouChlapec narábal s horľavou kvapalinou a došlo k explozívnemu zahoreniu, čiže podobalo sa to akoby výbuchu. To nám bolo aj hlásené, ale pri opätovnom preverení bolo zistené, že šlo vlastne o spomínané zahorenie. Naši príslušníci chlapcovi poskytli prvú pomoc a odovzdali ho do opatery Zdravotnej záchrannej služby,“ konkretizoval riaditeľ HaZZ Revúca Jozef Mikuda.

Doplnené 1. 5.: Ako uviedla hovorkyňa Operačného strediska Záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová, môže potvrdiť zásah záchranárov, ktorých vyslali na pomoc popálenému dieťaťu. "Žiaľ, vzhľadom na fakt, že ide o maloletú osobu, viac informácií nemôžem poskytnúť," dodala.

Rimava.sk začína s častejším informovaním z regiónu Revúcej a okolia. Ak máte záujem o spravodajstvo a zaujímavosti z tejto oblasti, môžete nás sledovať na sociálnych sieťach Facebook a Instagram. Ak máte záujem o reklamu, navštívte túto sekciu na našej stránke.

Foto: ilustračné


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross