No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Muž, ktorý v Lučenci nožom zaútočil na dvoch ľudí, skončil vo väzbe

LUČENEC - Policajti už objasnili prípad zo začiatku novembra (3. 11.), kedy neznámy muž na Špitálskej ulici v Lučenci večer pred rodinným domom nožom zaútočil na 26-ročnú ženu a 34-ročného muža. Páchateľom je 24-ročný Fiľakovčan.

"Po tom, ako žena vystúpila z auta, nožom na ňu zaútočil páchateľ, ktorý jej spôsobil reznú ranu na tvári. Následne páchateľa odstrčil muž, ktorý s ním začal zápasiť, pričom ho páchateľ bodol nožom do hornej časti chrbta a potom do rebra na pravej strane hrudníka, pričom sa čepeľ noža zlomila a ostala v tele muža," opísala polícia incident.

Článok pokračuje pod reklamou.


"Po útoku páchateľ z miesta ušiel, ale lučeneckí kriminalisti aj kriminalisti krajského riaditeľstva po páchateľovi intenzívne pátrali a v utorok (22. 11.) zadržali podozrivého muža, ktorého už krajský vyšetrovateľ obvinil zo zločinu pokusu ublíženia na zdraví a z prečinu výtržníctva," dodala polícia.

Fiľakovčana umiestnili do policajnej cely a vyšetrovateľ spracoval návrh na jeho vzatie do väzby. V piatok (25. 11.) sudca okresného súdu rozhodol o jeho väzobnom stíhaní.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross