No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Bazény v Tisovci postaví materská firma Služby mesta Tisovec s.r.o.

31. augusta 2009 |  | | |

Víťazom verejného obstarávania na vybudovanie bazénov v areáli ZŠ V. Clementisa v Tisovci sa stala spoločnosť so 100 percentnou majetkovou účasťou mesta,  Služby mesta Tisovec s.r.o. Pre Rimava.sk to uviedol primátor Tisovca Peter Mináč.

Ako informoval, verejné obstarávanie riešili formou podprahovej zákazky. Podľa informácií na oficiálnej internetovej stránke mesta je predpokladaná hodnota zákazky viac ako 330 tis. eur (približne 10 mil. Sk). Lehota na doručenie ponúk vypršala v utorok, 25. augusta. „Pred rokovaním mestského zastupiteľstva bola schválená komisia, ktorá vyhodnocovala výber uchádzačov,“ uviedol Mináč a dodal, že záujemcov bolo osem, oficiálne sa však výberového konania zúčastnili traja.

Rozhodujúcim kritériom bola podľa slov primátora cena. „Najvýhodnejšiu ponuku podala naša stopercentná s.r.o. Služby mesta Tisovec,“ informoval primátor.

Bazén 10x 20 m a detský okrúhly bazén by tak mal dotvoriť existujúcu športovú zónu. „Máme tu už umelý trávnik, plážový volejbal, tenisový dvorec, volejbalové ihrisko, basketbalové ihrisko, už nám treba len bazény,“ povedal Mináč a dodal, že dokončené by mali byť začiatkom budúceho leta.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross