No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V karanténe ostalo viacero vodičov SAD Lučenec

1. marca 2021 | |  | | |

V okresoch Revúca a Rimavská Sobota budú mimoriadne premávať v prázdninovom režime. Dôvodom je viacero vodičov, ktorí zostali v karanténe kvôli koronavírusu. Ako ďalej pre Rimava.sk uviedla vedúca oddelenia komunikácie Úradu Banskobystrického samosprávneho kraja Lenka Štepáneková, pôjde o mimoriadne obmedzenie, spoje budú premávať v prázdninovom režime do stredy 10. marca.

Článok pokračuje pod reklamouNa zmenu cestovných poriadkov liniek SAD Lučenec sa musí cestujúca verejnosť pripraviť od utorka 2. marca. "Dôvodom mimoriadnej zmeny cestovných  poriadkov je aktuálny nedostatok šoférov, ktorí sa v dôsledku pandémie ochorenia COVID-19 nachádzajú v karanténe. Napriek zmene cestovných poriadkov by sa obyvatelia, ktorí nemôžu pracovať v režime home office, aj naďalej mali bez problémov dostať do zamestnania," informuje Štepáneková.

Aktuálne informácie o možnosti dopravného spojenia získa verejnosť na oficiálnej stránke sadlc.sk alebo na telefónnom čísle 0650 958 958.

Prímestské spoje v ďalších okresoch banskobystrického kraja podľa Štepánekovej naďalej premávajú v rozšírenom prázdninovom režime, čo znamená, že premávajú aj vybrané spoje, ktoré zabezpečujú prepravu žiakov vybraných ročníkov základných a stredných škôl.

Zdroj: Rimava.sk

Marianna brázdi cesty ako šoférka autobusu

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross