No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Incognito Events prináša divadlo s výbornými hercami. Verili by ste tomu?

Incognito Events prináša rimavskosobotskému publiku ďalšie divadelné predstavenie s výbornými hercami (Hernádi Judit a Kern András ) a známym režisérom (Verebes István). Predstavenie sa uskutoční v utorok, 29. mája od 19:00 hod. v divadelnej sále Mestského kultúrneho strediska v Rimavskej Sobote.

Richard Baer: Veril by si tomu?

Christine má dosť. Dosť z veľkého mesta, hluku, ale najmä priestorov, ktoré jej pripomínajú jej nebohého manžela. Tak sa odsťahuje z New Yorku do Floridy. Sťahovacia firma už balí, ostáva už len posledný deň zo starého života.

A vtedy sa objaví Herman, kamarát nebohého manžela, ktorý má neskutočný nápad. Celé je to šialené, nemožné a smiešne. Alebo nie? Kým sa napĺňajú posledné krabice, objavia sa odpovede na mnohé otázky: ísť, či ostať, zvyknúť si, či ujsť, riskovať alebo ísť na istotu?

V hre režírovanej Istvánom Verebesom sa objavia dvaja výborní herci, Hernádi Judit a Kern András, ktorí oživia milé a úsmevné postavičky Richarda Baera. Postavičky, ktoré obidve pracujú na novom začiatku, ale veľmi rozdielnymi spôsobmi. A nakoniec je možné aj to, že ich zdanlivo konkrétne plány sa zmenia na nepoznanie.

Lístky si môžete kúpiť v kníhkupectve Tompa Mihály v Rimavskej Sobote.

Richard Baer: Hitted volna?

Christine-nek elege van. Elég a nagyvárosból, a zajból, de főleg a nemrég elvesztett férjével közös helyszínekből. Költözik tehát: New Yorkból Floridába. Már pakolnak is a költöztetők, egy nap marad a régi életből.

Ekkor toppan be Herman, néhai férjnek barátja, és képtelen ötelettel áll elő. Az egész egy agyrém, merő képtelenség, ráadásul röhejes. Vagy mégsem? Míg telnek az utolsó dobozok, sok kérdésre kerül válasz: menni vagy maradni, megszokni vagy megszökni, kockáztatni vagy biztosra menni?

Verebes István rendezésében két nagyszerű színész, Hernádi Judit és Kern András keltik életre Richard Baer kedves és vicces karaktereit, akik egyaránt az újrakezdésen dolgoznak, csak éppen roppant különbözőképpen. És végül még az is megtörténhet, hogy a határozottnak gondolt terveik egy egészen hihetetlen fordulatot vesznek.

A helyre szóló jegyek a Tompa Mihály Könyvesboltban vásárolhatók meg.

Zdroj: PR článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross