No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Ivan Korčok má namierené aj do Rimavskej Soboty

Zdroj: FB Ivan Korčok. Foto: Diana Cernak

SLOVENSKO – Prezidentské voľby nás čakajú na jar 2024. Slováci si budú voliť hlavu štátu už po šiesty raz. Ivan Korčok, ktorý ohlásil záujem uchádzať sa o hlasy voličov vo voľbách, už vyzbieral dostatok podpisov, aby mohol kandidovať za prezidenta ako občiansky kandidát.

Pri zbieraní podpisov ohlasoval občanom, kde sa bude nachádzať s tým, že si chce vypočuť ich názory. Aj preto sa so svojím tímom rozhodol, že jeho kroky budú smerovať aj do južnejších a východnejších miest Slovenska. Medzi nimi sa nachádza aj Rimavská Sobota.

Exminister zahraničných vecí Korčok túto sériu s občanmi Slovenska nazval "Na ceste, ktorá spája Slovensko".

Článok pokračuje pod reklamou


Korčok postupne mieni predstaviť aj svoju víziu o tom, ako by chcel vykonávať prezidentský mandát v zahraničnej a vo vnútornej politike. Na kandidatúru podľa zákona potreboval 15-tisíc podpisov, no avizoval, že ich nazbieral oveľa viac.

Diskusia bude pripravená na posledný novembrový deň (30. 11.) o 17:30 v Bábkovej sále Domu kultúry. Obyvatelia nášho mesta a širokého okolia budú mať možnosť dozvedieť sa niečo viac o samotnom kandidátovi, jeho hodnotách a ponuke pre prezidentský úrad. Soboťania budú mať priestor aj na otázky či osobný rozhovor.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross