No active "ca-sidebar-197687" sidebar

KRUHÁČ: Odkiaľ vziať financie na podnikanie? Aj to bude témou stretnutia podnikavcov

Hoci pre začínajúceho podnikateľa je dôležité mať svoju podnikateľskú víziu a plán, nie menej dôležité je aj financovanie. Ale odkiaľ zobrať na začiatok podnikania finančné prostriedky? Ak si aj ty lámeš hlavu nad tým, tak by ti nemalo ujsť ďalšie stretnutie podnikavcov v coworkingovom centre Kruháč na Ulici Bélu Bartóka 20/A v Rimavskej Sobote.

„Po prvom úspešnom večeri, kde sme sa venovali možnostiam nefinančnej podpory podnikateľov, sa tento raz budeme venovať rôznym možnostiam získavania zdrojov pre podnikanie. Porozprávame sa o rôznych schémach a verejných partneroch, ktorí môžu pomôcť pri naštartovaní alebo ďalšom rozvíjani nápadov a podnikateľských projektov,“ uviedol Daniel Csúr, manažér coworking centra a Akadémie podnikania. Ako ďalej priblížil, večer je určený pre nepodnikateľov ako aj pre ľudí s dlhodobými podnikateľskými skúsenosťami.

Na tému prídu diskutovať Peter Mihály, ktorý porozpráva o možnosti podpory fondov, grantov a dotácií pre rozvoj podnikania. Ďalším odborníkom bude Andrej Boros, ktorý priblíži Akčný plán regiónu a jeho možnosti financovania rozvojových projektov. Na záver stretnutia podnikavcov nebude ani tentoraz chýbať voľná debata a sieťovanie či spoznávanie sa prítomných. Udalosť nájdete aj na Facebooku.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross