No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Láska nielen v srdci, ale i na tanieri: Čierny orol vás pozýva na svoje špeciálne menu

9. februára 2023 | | |  | 
Ilustračné foto: pixabay.com

RIMAVSKÁ SOBOTA – Sviatok zamilovaných nás čaká už o niekoľko dní. Jeho príbeh je známy po celom svete a oslavujú ho v každom jeho kúte. Na 14. február sa dopredu pripravujú obchodné reťazce, podnikatelia, kvetinárstva, cukrárne, reštaurácie i ďalšie odvetvia.

Jeho atmosféru neignorujú ani v R. Sobote, konkrétne v reštaurácii Čierny orol, v ktorej si pre vás šéfkuchár Frantiček Széplaky pripravil slávnostné menu.

Článok pokračuje pod reklamou


Zarezervujte si svoje miesto, na chvíľu sa zastavte a vystúpte z kruhu vašich povinností a užite si príjemne strávený večer v spoločnosti niekoho, na kom vám záleží.

Valentínske menu si môžete v priestoroch Čierneho orla vychutnať v utorok, od 15-tej do 20-tej hodiny. Ak sa rozhodnete, že si chcete zabezpečiť svoje miesto vopred, budú mať pre vás pripravenú fľašu chutného vína k menu, a to grátis!

Valentínska večera, ktorá bude pozostávať zo štyroch chodov, je pripravená dokonca tak, že hlavné jedlo si môžete vybrať z troch druhov lahodných pokrmov. Zavŕšte večeru sladkým dezertom, a možno ešte sladším bozkom.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross