No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Leteckí záchranári šli na pomoc chlapcovi, ktorý padol z bicykla cez riadidlá (VIDEO)

ROŽŇAVA – Leteckí záchranári z Košíc leteli v piatok (9. 4.) okolo 18:00 na pomoc chlapcovi, ktorý v lese nad Rožňavou spadol z bicykla ponad riadidlá. O udalosti informovala hovorkyňa spoločnosti Air-Transport Europe Zuzana Hopjaková.

Chlapec po páde dopadol priamo na chrbticu a utrpel dosť vážny úraz. Primárne ho ošetrili zdravotníci zo Záchrannej zdravotnej služby, po prílete nášho vrtuľníka a preložení na jeho palubu bol transportovaný do Košíc,“ ozrejmila Hopjaková.

Chlapec bol podľa jej slov pri vedomí a komunikoval so záchranármi, ale necítil si nohy. „Bol však v stabilizovanom stave,“ zakončila hovorkyňa.

Podľa informácií Rimava.sk došlo k úrazu neďaleko banského chodníka v lokalite Podrákoš. Za fotografiu a video ďakujeme našej čitateľke Romane.

Rimava.sk začína s častejším informovaním z regiónu Rožňavy a okolia. Ak máte záujem o spravodajstvo a zaujímavosti z tejto oblasti, môžete nás sledovať na sociálnych sieťach Facebook a Instagram. Ak máte záujem o reklamu, navštívte túto sekciu na našej stránke.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross