No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V kancelárskych priestoroch zhorela chladnička a kuchynská linka

LUČENEC – Deväť príslušníkov Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) na troch kusoch techniky zasahovali pri požiari kancelárskych priestoroch v Lučenci na ulici Potočnej. Informuje o tom Operačné stredisko HaZZ v Banskej Bystrici.

„Priestor je silne zadymený. Aktuálne na mieste vykonávame prieskum. Pravdepodobne ide o elektrický skrat,“ informovalo stredisko.

Článok pokračuje pod reklamouPodľa slov riaditeľa Okresného riaditeľstva HaZZ Petra Petráša požiar nastal v kuchynke, odkiaľ sa vďaka dobrému tesneniu do ostatných miestností nerozšíril. „Zhorela chladnička a kuchynská linka. Požiar sa nerozšíril do iných miestností, len ich vydymilo,“ konkretizoval.

Ako ďalej doplnil, požiar je aktuálne uhasený a na miesto požiaru smeruje zisťovateľ príčiny požiaru. „V budove sa, našťastie, nenachádzali žiadni ľudia,“ uzavrel Petráš.

Rimava.sk začína s častejším informovaním z regiónu Lučenca a okolia. Ak máte záujem o spravodajstvo a zaujímavosti z tejto oblasti, môžete nás sledovať na sociálnych sieťach Facebook a Instagram. Ak máte záujem o reklamu, navštívte túto sekciu na našej stránke.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross