No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Majstrovstvá Slovenska v hode telefónom: Na víťazov čakajú smartfóny, hodinky i slúchadlá, súťažiť sa bude počas Lučenského hodovania

16. augusta 2022 | |  | 
Zdroj: Mobilonline

LUČENEC – Parádne ceny, nabitý kultúrny program, chutné občerstvenie a kopec zábavy pre deti i dospelých. Aj takto bude vyzerať sobota (20. 8.) na futbalovom štadióne počas Lučenského hodovania.

Uskutoční sa tam jedinečná súťaž – Majstrovstvá Slovenska v hode telefónom, ktoré organizuje firma Mobilonline.

Článok pokračuje pod reklamou


„Takéto podujatie je vo svete dobre známe, avšak na Slovensku ešte nikdy nebolo zrealizované v takejto miere. Po prvýkrát v histórii bude navyše prepojené s ekologickými témami ochrany životného prostredia, predlžovania životného cyklu produktov a vzdelávaním verejnosti o spôsoboch recyklácie,“ informuje firma.

Účastníci majstrovstiev budú súťažiť v troch skupinách – muži, ženy a deti. Cieľom bude hodiť telefón, ktorý poskytne organizátor, čo najďalej. Z každej skupiny potom vzídu traja výhercovia, na ktorých budú čakať super ceny.

Čo môžete vyhrať?

  • Muži: 1. miesto: Samsung Galaxy S22 Plus; 2. miesto: Samsung Galaxy Watch 4 46mm; 3. miesto: Samsung Galaxy Buds Live
  • Ženy: 1. miesto: Samsung Galaxy S22; 2. miesto: Samsung Galaxy Watch 4 40mm; 3. miesto: Samsung Galaxy Buds Live
  • Deti: Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G; 2. miesto: Samsung Galaxy Watch 4 40mm; 3. miesto: Samsung Galaxy Buds Live

Pre najmenších bude pripravený detský kútik, tvorivá dielňa, maľovanie na tvár a hrady na skákanie. Dospelí sa môžu pristaviť pri stánkoch firiem Samsung, 4ka, Natur-Pack a Mobilonline, kde budú odkupovať staré telefóny.

Za odmenu môžu získať bonus na nový mobil a Mobilonline za každý odkúpený telefón prispeje čiastkou na výsadbu nových stromov v lučenskom parku.

A to nie je všetko. Pripravená bude aj tombola. V stánku Mobilonline budú umiestnené recyklačné koše na plast a drobné elektro (staré telefóny, nabíjačky, obaly a kryty na telefóny), ktoré návštevníci môžu priniesť na recykláciu. Za každý odovzdaný kus získajú jeden lístok do tomboly, pričom jedna osoba môže získať maximálne päť lístkov.

Súčasťou podujatia bude aj pestrý sprievodný program, ktorým bude sprevádzať Lukáš Pelč. O hudobnú stránku sa postarajú Marián Čekovský a Lenka Piešová. Hladných a smädných poteší ponuka Bufetu Ľadovo a VegStyle Bistra.

Majstrovstvá Slovenska v hode telefónom sa na lučenskom futbalovom štadióne uskutočnia 20. augusta od 10:00 do 15:00 hod. Vstup je zadarmo. Generálnym partnerom akcie je Samsung. Hlavnými partnerom je 4ka a ďalším partnerom podujatia je Natur-Pack. Projekt podporilo mesto Lučenec.

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross