No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Nalaď sa na začiatok leta Transistorom, bude to párty ako sa patrí

perex-transistorKeď oslava, tak poriadna a keď poriadna, tak Transistor! Hudobná párty, známa snáď každému z blízkeho i širokého okolia, sa vracia v plnej sile do Čierneho orla, kde už tento piatok, 1. júla, večer rozvibruje všetky telá tými najpozitívnejšími vibráciami, ktoré ťa pripravia na leto 2106. „Aj tento rok sa môžeme tešiť na výborný koncertný zážitok a letnú tanečnú zábavu pod holým nebom,“ povedal pre Rimava.sk spoluorganizátor Transistor-u Adam Pavella, podľa ktorého tohtoročná párty bude štýlovo pestrá výsostne tanečná, od drum n bass, jungle, trap, bass music až po reggae.

Pod holým nebom sa so svojou jedinečnou šou zo starého i nového albumu predstaví slovenská špička reggae scény, Medial Banana. Ako uviedol Pavella, ich vystúpenia sú známe výbornými hudobnými výkonmi a dobrou atmosférou. „Nechýbajú na žiadnom veľkom festivale a veľmi sa tešíme, že zavítajú aj do nášho mesta. Rozhodne sa máme na čo tešiť,“ avizuje spoluorganizátor.

Po ich vystúpení však oslava príchodu leta nekončí. O tanečnú zábavu sa postarajú dlhoroční miláčikovia domáceho publika DJ Kaya, Sandy a Ples. „Prvý júl bude legendárny. Môžeme sa tešiť na jedinečnú párty, ktorú si nemôžeme nechať újsť,“ dodal na záver Pavella.

Vstupné v predpredaji a na mieste do 22:00 hod. 5 eur, po 22:00 hod. 7 eur. Predpredaj v MsKS a TIC alebo napíšte na [email protected].

Koncert je súčasťou kultúrneho leta HOT ART, ktoré pre Vás pripravilo MsKS s finančnou podporou FPU a miestnych podnikateľov. Počas neho Vám až do konca septembra ponúknu zaujímavé hudobné a divadelné produkcie.

Zdroj: Sponzorovaný článok (Rimava.sk je mediálny partner podujatia)
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross