No active "ca-sidebar-197687" sidebar

R. SOBOTA: Rekonštrukcia pošty má zlepšiť klientské služby

perex-postaPriestory pošty na Jánošíkovej ulici v Rimavskej Sobote dostávajú nový šat. Od polovice januára prebieha rekonštrukcia poštovej haly. Ukončenie stavebných prác je stanovené do 15. mája. Rekonštrukcia by mala výrazne zlepšiť podmienky pre poskytovanie služieb klientom ako aj pracovné podmienky zamestnancov.

Ako ďalej Rimava.sk informovala hovorkyňa Slovenskej pošty Stanislava Pondelová výsledkom rekonštrukcie by malo byť sedem nových univerzálnych priehradiek, ktoré sú primárne určené na rýchle vybavenie klienta, z toho jedna priehradka bude s balíkovým oknom. „Stavebné práce tiež zahŕňajú klimatizáciu poštovej haly, výmenu presklenej steny a všetkých okien, kazetového stropu, výmenu podláh, maliarske a natieračské práce v celej hale,“ uviedla hovorkyňa a dodala, že zároveň vybudujú nové silnoprúdové rozvody a nainštalujú nové slaboprúdové rozvody. Súčasťou prác je podľa jej slov aj komplexná rekonštrukcia sociálnych zariadení.

Rimavskosobotská pošta podľa hovorkyne i počas rekonštrukcie naďalej poskytuje všetky služby v pôvodných priestoroch. Ako poznamenala v súčasnosti je z pôvodných desiatich priehradiek k dispozícii šesť. „Naši zamestnanci usmerňujú chod v hale pre verejnosť pre zabezpečenie vyššieho komfortu zákazníkov,“ priblížila Pondelová, podľa ktorej rekonštrukcia je hradená z investičných prostriedkov Slovenskej pošty, ktoré sú plánované na tento rok. Konečná finančná čiastka však bude podľa hovorkyne známa až po ukončení stavebných prác a kolaudácii.

Posta2

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross