No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Rodinný muzikál Peter Pan odohrajú na jeseň už len v R. Sobote

Namiesto sladkostí zážitok? Buďte originálni a darujte deťom na Mikuláša (okrem sladkostí) krásny zážitok z muzikálu Peter Pan. Nahliadnite spolu s nimi do krajiny Kdenič - Tunič a staňte sa svedkami príbehu silného priateľstva a lásky. Hlavné dospelé postavy si zahrajú Marek Majeský, Marián Labuda ml. alebo Michal Kubovčík. Tie ostatné stvárnia talentované deti, ktoré objavili Divadlo Šok a Divadlo Úsmev.

Predstavenie, kde sa hrá, spieva a tancuje prinesie výnimočný divadelný a hudobný zážitok. Nádhernú hudbu zložili Simona Martausová a Valentín Kozaňák, režisérom predstavenia bude Viktor Vincze, otec známeho televízneho moderátora. S muzikálom začínali v Šali, deti ale počas jesene potešili aj v Piešťanoch, Liptovskom Mikuláši, Bratislave, Brezne, Trenčíne, Zvolene. V tejto sérii predstavení je v Rimavskej Sobote záverečné. Využite teda poslednú možnosť pozrieť si muzikál už najbližšiu sobotu, 7. decembra v Dome kultúry 16:00 hodine. Predstavenie je určené pre deti od 6 rokov."Vo všetkých ôsmych mestách, si deti  muzikál Peter Pan užívali plnými dúškami. Nadšené výrazy pri svetelných efektoch, vyskakovanie zo stoličiek v napínavých scénach, spievanie pesničiek spolu s hercami a obrovský potlesk. To sú tie dôvody, pre ktoré toto predstavenie robíme s láskou. Soboťania, tak ho nezmeškajte a zoberte svoje deti do divadla," avizujú organizátori. Vstupné je 11 eur, zarezervovať si svoje miest môžete aj dopredu, predaj už tradične v MsKS aj online na www.kulturars.sk.

Malí aj veľkí diváci sa opäť nechajú vtiahnuť do magického sveta, v ktorom proti sebe bojuje zákerný Hook a jeho banda pirátov s večným dieťaťom Petrom Panom a jeho bláznivými kamarátmi.  Toto výnimočné spojenie detských hercov s profesionálnymi dospelými umelcami, v príbehu plnom detskej radosti, priateľstva, fantázie a divadelnej mágie, sľubuje nezabudnuteľný zážitok.

https://www.facebook.com/muzikalpeterpan/videos/2111283635834104/

Zdroj: MsKS Rimavská Sobota


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross