No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Štrajk poľnohospodárov zasiahne aj cesty v okrese Rimavská Sobota

20. februára 2024 | | |  | 
Ilustračné foto. Zdroj: Pixabay.com

RIMAVSKÁ SOBOTA – Naplánované štrajkovanie slovenských poľnohospodárov naruší plynulosť cestnej premávky po celej krajine. Polícia Slovenskej republiky upozorňuje na dopravné obmedzenia aj v okrese Rimavská Sobota.

Protest sa v našom meste začne vo štvrtok (22. februára) o 10-tej hodine pred budovami bývalých mlynov na ul. Košickej. Kolóna sa bude presúvať smerom na Košice, následne odbočí do mesta a bude pokračovať ulicami Cintorínska, Družstevná, cez svetelnú križovatku a na ulicu Malohontskú.

Článok pokračuje pod reklamou


Pri Jánošíkovej ulici by sa kolóna mala zdržať približne hodinu. Poľnohospodári budú pokračovať von z mesta cez pripravovanú turbo-okružnú križovatku po ceste I/16 ku Kolibe Ožďany, odkiaľ sa po ceste I/16 vrátia k budovám bývalých mlynov v Rimavskej Sobote.

Motoristi by mali s obmedzeniami rátať približne do 15-tej hodiny. Na trase presunu bude viacero policajných hliadok, ktoré budú usmerňovať dopravu. “Žiadame vodičov, aby sa v uvedenej dobe vyhli ohláseným miestam, v prípade, ak budú daným úsekom prechádzať, aby rátali s obmedzeniami a rešpektovali pokyny polície,” vyzýva polícia.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross