No active "ca-sidebar-197687" sidebar

V centre prerábajú Kaufland, chcú vyriešiť aj problém s parkovaním

kaufland-rimavska-sobota-08V centre Rimavskej Soboty prerábajú obchodný dom Kaufland. Zatvorený je od dnes na približne šesť týdňov. Okrem zväčšenej plochy predajne chcú zlepšiť aj parkovanie pre svojich zákazníkov, ktorí mali na preplnenom parkovisku niekedy problém odstaviť svoje auto.
Ako Rimava.sk informovala Monika Langová z oddelenia reklamy a PR spoločnosti Kaufland, ide o dočasné uzatvorenie z dôvodu rozsiahlej prestavby, v rámci ktorej bude celá predajňa zmodernizovaná.

Kaufland Rimavská SobotaPodľa jej slov bude pre zákazníkov pripravený nový, prehľadný koncept regálov a usporiadania sortimentu. Zároveň spomenula, že o problémoch s parkovaním ich zákazníkov vedia.

Pri vstupe pred Kaufland pribudla aj tabuľa s oznamom, že parkovisko je určené pre zákazníkov a voľné parkovnie je ohraničené dobou 120 minút.  „Ide o našu štandardnú tabuľu, ktorá momentálne slúži ako upozornenie pre zákazníkov, aby neprekračovali túto lehotu," poznamenala Langová a dodala, že v súčasnej dobe hľadajú najlepšie riešenie, ako problémom s parkovaním v budúcnosti zamedziť. „Nakoľko táto situácia nie je zatiaľ uzatvorená, momentálne sa k nej nevieme viac vyjadriť, prosíme o porozumenie,“ uzavrela Langová.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross