No active "ca-sidebar-197687" sidebar

VYŠNÝ SKÁLNIK: Odložené oslavy Dňa detí budú v sobotu

ilustračné fotoPri Vyšnom Skálniku čaká na deti dodatočná oslava ich sviatku. Cesta rozprávkovým lesom, ktorú kvôli dažďom zrušili, je naplánovaná na sobotu, 6. júla o 9.00 hod. Rimava.sk o tom informovala Anita Koniarová z Mikroregiónu Rimava a Rimavica, ktorý podujatie organizuje.

"Počas dopoludnia tu ožijú rozprávkové bytosti, aby mohli všetkým deťom pripraviť zaujímavé úlohy a sladké odmeny a tak spolu s nimi osláviť ich sviatok, Medzinárodný Deň detí," avizuje Koniarová. Podľa jej slov je vstupné dobrovoľné.

"Vodník, víly, biela pani, pravekí ľudia a mnohí iní sa už nevedia dočkať malých návštevníkov. Deti potešia aj zaujímavé sprievodné aktivity ako je zlaňovanie, paraglaiding, labyrint, sokoliar, ukážky vojska a mladých hasičov, nafukovacia atrakcia – prehĺtací krokodíl," prezradila Anita Koniarová a doplnila, že na konci rozprávkovej cesty čaká na návštevníkov občerstvenie a tradičný guláš.

Podujatie aj tento rok organizuje Mikroregión RIMAVA a RIMAVICA v spolupráci s partnermi a sponzormi a  za pomoci mnohých dobrovoľníkov z celého územia mikroregiónu.

Zdroj: Rimava.sk, Sponzorovaný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross