No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Železničiari opravujú trať na Jesenské, vodičov žiadajú o zvýšenú pozornosť

perex-zeleznicaŽeleznice Slovenskej republiky (ŽSR) realizujú výmenu podvalov v úseku trate Jesenské – Rimavská Sobota. Práce by mali potrvať do piatka, 3. júna do 12:10 hod. „V čase výluky je pre cestujúcich zabezpečená náhradná autobusová doprava,“ Rimava.sk o tom informovala Ivana Kapráliková zo ŽSR.

Podľa jej slov je v čase opráv medzi Jesenským a Rimavskou Sobotou na dvoch priecestiach vypnuté priecestné zabezpečovacie zariadenie a nahradené dohľadom zo strany ŽSR. Ako ďalej uviedla výmena podvalov sa uskutočňuje pomocou dvojcestného stroja Atlas, ktorý je pre tieto účely poskytnutý na základe kontraktu od Združenia Údržba 2014. „Ostatné práce vykonávajú zamestnanci ŽSR,“ poznamenala Kapráliková a dodala, že pri prejazde týmito úsekmi prosia vodičov o zvýšenú pozornosť.

Rovnako podľa Kaprálikovej, ŽSR prosia aj cestujúcu verejnosť o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hláseniach staničného rozhlasu v železničných staniciach.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross