No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Bosch hľadá zamestnancov do Miškolca - Álláslehetőség a Boschnál, toborzás Rimaszombatban és Tornalján

22. januára 2017 |  |

bosch-perexA Bosch csoport kéziszerszám üzletágának Miskolcon gyártott termékei megkönnyítik a kisipar, a háztartások és a kertészkedők, valamint az ipari felhasználók munkáját. A miskolci telephelyen a Robert Bosch Power Tool Kft. 2002-ben kezdte meg a működését.

Az elektromos kéziszerszámok miskolci gyártásának több mint 10 éve után méltán lehetünk büszkék azokra az eredményekre, amelyeket eddig elértünk. Mind világszerte, mind Magyarországon vezető pozíciót töltünk be a fogyasztási cikkek területén. Ez hozzájárul ahhoz, hogy a Bosch továbbra is az egyik legmeghatározóbb márka legyen a világpiacon.

Csatlakozz Te is a Bosch elektromos kéziszerszámokat gyártó termelési csapatához!

Az összeszerelő operátor feladatai:
Elektromos kéziszerszámok összeszerelése, gépkiszolgálás, vizuális ellenőrzés, csomagolás, szerelési folyamatok optimalizálásában való részvétel.

Az elvárásaink a jelöltekkel szemben:
Jó kézügyesség, csapatmunka, minimum 8 általános iskolai végzettség, bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány, monotonitás tűrés, felelősségteljes munkavégzés.

Amit az új kollégáknak kínálunk:
A kezdő bér kb. bruttó 150 000 Ft/hó-tól (órabéres díjazással). Ezen felül teljesítmény alapú bónusz, cafeteria, hónap dolgozója program, Bosch dolgozói kedvezmények, hosszú távú biztos munkahely, munkahelyi étterem, oktatások, tréningek. Ingyenes munkásjárat naponta.

Sikeres pályázóink 2 nyelvű, magyar-szlovák munkaszerződést fognak kapni.

Csatlakozz hozzánk Te is! Gyere el toborzási nyílt napunkra

Időpont:
Rimaszombat, Városi Művelődési Központ 2017. január 27., 10:00
• Tornalja, Művelődési Központ 2017. január 30., 10:00

A további részletekről érdeklődni lehet az alábbi telefonszámon: +36 70/324-5813
facebook.com/bosch-magyarország

Bosch hľadá nových ľudí aj z R. Soboty a Tornale

Spoločnosť Bosch, ktorá vyrába ručné elektrické nástroje, hľadá nových pracovníkov na pozíciu Montážny operátor v Miškolci, kde pôsobí už viac ako desať rokov. Tento raz ponúka pracovné miesto i pre obyvateľov gemerského regiónu, pre ktorých je zabezpečená bezplatná doprava z regiónu do Miškolca.

Nábor na túto pozíciu bude:

  • v Dome kultúry v Rimavskej Sobote 27. januára od 10:00 hod.
  • v Dome kultúry v Tornali, 30. januára od 10:00

Pracovná náplň spočíva v montáži elektrických ručných nástrojov, obsluhe strojov, vizuálnej kontroly, balenia a účasti na optimalizácii montážnych procesov. Podmienky na túto pozíciu sú manuálna zručnosť, tímová práca, minimálne 8-ročné základné vzdelanie, bezúhonnosť, schopnosť zvládnuť monotónnosť, zodpovednosť pri práci.

Úspešní uchádzači dostanú dvojjazyčnú pracovnú zmluvu v slovenčine aj maďarčine.

Bližšie informácie môžete získať na regrutačnom dni priamo v Rimavskej Sobote ako aj na tel. čísle +36 70/324-5813.

bosch-cikk2

Zdroj: Bosch Magyarország, PR článok

Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross