No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Hlavné námestie ožije klobásami všetkých možných chutí

Poznáte Október Fest? Kto by ho nepoznal všakže? Ale čo tak zažiť Klobása Fest. A taký poriadny, kde si vychutnáte toľko týchto mäsových špecialít, koľko si len Vaše brucho ráči. K tomu dobrá nálada nielen v súťažných družstvách, skvelá hudba a ešte lepšie súťaže. Tak na čo chodiť za hranice mesta či dokonca Slovenska, keď v Rimavskej Sobote zažijete začiatkom októbra Klobása Fest!

Podujatie organizuje občianske združenie Naša Sobota, a to v sobotu, 6. októbra, na Hlavnom námestí v Rimavskej Sobote. Rovnako ako na obľúbenom podujatí Vianočná kapustnica sa aj tu môžu prihlásiť minimálne trojčlenné družstvá. Tie si zmerajú svoje kulinárske sily vo výrobe a grilovaní klobás. Takže vážení a milí kuchtiči 🙂 Už teraz oprašujte Vaše tajné klobásové receptúry, vytvorte tím – nech už je to Vaša babka, dedko, dcéra, syn, manžel, manželka, strýko, teta, kolegovia, jednoducho hocikto, kto má chuť si nielen zasúťažiť, ale aj zažiť orginálny Klobása Fest v Rimavskej Sobote!

A keďže sme už spomenuli aj zábavu, tak o tú sa postará moderátor Jožo Pročko, skupina Drišľak či Folklórny súbor Háj. Veselo však bude aj pri sprievodnom programe. Čaká na Vás súťaž vo váľaní balíkov sena, súťaž vo vrhu topánkou či súťaž v jedení klobás na čas. Okrem pozerania výkonov jednotlivých súťažiacich Vášmu oku ulahodia nielen vyrobené klobásy, ale aj výstava veteránov.

Tak čo, už určite viete čo budete robiť v sobotu, 6. októbra? Ak nie, tak len zopakujeme dve slová – Klobása Fest. Zažite deň plný zábavy s Vašimi blízkymi a ak máte chuť si aj zasúťažiť vo výrobe klobás, tak registrovať sa môžete TU. Pravidlá ako aj podrobný program nájdete na stránke podujatia.

Zdroj: Reklamný článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross