No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Jazyková škola otvára osvedčené jazykové kurzy pre všetkých

perex-gymnaziumÚplní začiatočníci, mierne pokročilí a aj tí, ktorí sa chcú pripraviť na štátne skúšky, žiaci, študenti, dospelí, seniori – na Vás všetkých čakajú osvedčené kurzy angličtiny, nemčiny a ruštiny v Jazykovej škole v rimavskosobotskom Gymnáziu Ivana Kraska. Novinkou je, že pribudol v ponuke aj kurz ruského jazyka. To všetko so skúsenými pedagógmi, modernými metódami výučby a navyše s najnižším školným v meste! Zápis sa blíži – chystajú ho na koniec augusta.

Boli ste cez leto v zahraničí a zistili ste, že v cudzej reči ešte máte čo dobiehať? Potrebujete zvýšiť svoje šance nájsť si slušné zamestnanie tým, že sa jazykovo dovzdelávate? Urobte niečo pre seba a zapíšte sa do jazykovej školy.

Jazyková škola ako súčasť Gymnázia Ivana Kraska – Ivan Krasko Gimnázium Rimavská Sobota je tu pre všetkých žiakov základných a stredných škôl, pre širokú verejnosť a inštitúcie. Jednotlivé kurzy sú zaradené podľa Európskeho referenčného rámca pre cudzie jazyky od A1 do B2. Po úspešnom ukončení kurzov /základný a stredný/ získajú poslucháči osvedčenie potvrdzujúce ich jazykovú gramotnosť.

Každoročne škola ponúka možnosť získať štátnu jazykovú skúšku z anglického a nemeckého jazyka. Túto možnosť využili už desiatky poslucháčov, staňte sa jedným z nich. Zabezpečte sebe a svojim deťom kvalitné jazykové vzdelávanie a zvýšte tak Vaše a ich šance na pracovnom trhu.

Jazyková škola ako súčasť Gymnázia Ivana Kraska – Ivan Krasko Gimnázium Rimavská Sobota poskytuje stabilizovaný systém výučby cudzích jazykov získaný dlhoročnými skúsenosťami, ktorý je dopĺňaný modernými metódami a najnovšími trendmi vo vyučovaní jazykov. Garanciou kvality a profesionality sú pedagógovia s dlhoročnými skúsenosťami vo vyučovaní jazykov. Na hodinách sa používajú moderné učebnice, výukové softvéry a najnovšia technika vrátane interaktívnej tabule.

Bližšie informácie nájdete na www.gymrs.sk

Kontakty:
mail: [email protected] alebo [email protected]
tel. číslo: 047/5621471, 047/5621988
alebo osobne v Gymnáziu Ivana Kraska – Ivan Krasko Gimnázium, P. Hostinského 3 v Rimavskej Sobote

Toto je naša aktuálna ponuka kurzov na školský rok 2015/2016:
- základný kurz 1.ročník – anglický a nemecký jazyk, ruský jazyk (pre úplných začiatočníkov)
- základný kurz 2. ročník – anglický a nemecký jazyk (po úspešnom ukončení - osvedčenie na úroveň A2)
- stredný kurz 1. a 2. ročník – anglický a nemecký jazyk (po úspešnom ukončení: osvedčenie na úroveň B2-1)
- prípravný kurz na základnú štátnu záverečnú skúšku – anglický a nemecký jazyk
(po úspešnom ukončení: osvedčenie na úroveň B2-2)

Vyučovanie v týchto kurzoch prebieha 2x týždenne po dve vyučovacie hodiny – 140 vyučovacích hodín.

Ceny kurzov: pre dospelých 180 EUR a pre žiakov 95 EUR /cena platí pre žiakov základných a stredných škôl po predložení potvrdenia o návšteve školy/ za celý školský rok /140 vyučovacích hodín/. Školné sa platí v dvoch splátkach.
Zápisné: 5 EUR

Špeciálna ponuka na školský rok 2015/2016:
- kurz nemeckého jazyka pre opatrovateľky /2x týždenne po dve vyučovacie hodiny/ – 70 vyučovacích hodín/
- juniorský kurz – pre žiakov základných škôl
- konverzačný kurz – pre stredoškolákov, ako príprava na ústnu časť maturitnej skúšky na úrovni B1 a B2 alebo pre všetkých, ktorí chcú v cudzom jazyku lepšie komunikovať
- seniorský kurz – pre starších záujemcov s pomalším tempom výučby

Vyučovanie v týchto kurzoch prebieha 1x týždenne po dve vyučovacie hodiny – 70 vyučovacích hodín.

Ceny kurzov: pre žiakov základných a stredných škôl 45 eur, pre opatrovateľky a seniorov 90 eur.
Zápisné: 5 EUR

NOVINKY:
Firemné jazykové kurzy v priestoroch Vašej firmy – čas a dĺžka kurzu záleží od dohody s Vami
Individuálne konverzačné kurzy
Jazykový kurz ruštiny

Zápis na školský rok 2015/2016 bude prebiehať v termíne od 25.08.2015 do 09.09.2015 od 08.00 do 16.00 hod. /kancelária hospodárky školy, č. dv. 21/. V týchto termínoch sa môžu zapísať aj poslucháči, ktorý chcú pokračovať v štúdiu v školskom roku 2015/2016 a úplní začiatočníci bez testovania jazykových znalostí.

V prípade, že sa chcete prihlásiť do iného ako 1. ročníka, je súčasťou zápisu aj tzv. zaraďovací test, ktorý je podmienkou zápisu do vyššieho kurzu a testovanie bude prebiehať od 07.09. 2015 do 09.09.2015 od 14.00 hod. do 15.30 hod. v budove Gymnázia Ivana Kraska – Ivan Krasko Gimnázium Rimavská Sobota na Ulici Hostinského 3.

Zdroj: PR článok


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross