No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Kúpele Číž: Letnú sezónu osviežia aj vynovené priestory i výhodné ceny

3. júna 2016 |  | | | | |

Vodný svet v ČížiLeto sa už nezadržateľne blíži a s ním aj relax i zábava pri vode. A presne v tomto duchu sa bude niesť aj tohtoročná letná sezóna vo Vodnom svete v Číži, okres Rimavská Sobota. Čakajú na Vás nielen vynovené priestory, júnová akcia vstupného, ale aj ďalší bufet, v ktorom sa dosýta najete za babku.

„Novinkou letnej sezóny 2016 je ďalší bufet, v ktorom budeme ponúkať vyprážaný rezeň, syry, lángoše, hranolky či rôzne guľáše. V druhom bufete sme rozšírili sortiment ponúkaných jedál. Napríklad návštevníci môžu ochutnať zapečenú bagetu Panini, varenú kukuricu, pečenú klobásu či hot-dog,“ priblížil Július Simon z Vodného sveta v Číži a dodal, že oproti minulému roku znížili ceny jedál, kávy i ďalších nápojov.

Okrem širokej ponuky v bufetoch sa vonkajší bazénový komplex môže pochváliť aj slušnou kapacitou pre 850 návštevníkov. Ako ďalej Simon poznamenal, ubytovaným klientom garantujú vstup do komplexu. Leto pri vode môžete stráviť v plaveckom, ale i v neplaveckom bazéne. „K dispozícii je aj relaxačný masážny bazén s vodnými tryskami a teplou vodou do 36 stupňov Celzia, malý bazén s vodnými atrakciami a trojdráhová šmýkačka,“ avizuje Simon a dodal, že areál počas letnej sezóny je otvorený denne od 9:00 hod. do 19:00 hod.

Prvé dva júnové týždne si podľa jeho slov užijete zábavu aj vďaka akciovej cene vstupného. Celodenný vstup pre jednu dospelú osobu je vo výške 4 euro a pre deti, seniorov a ZŤP je cena celodennej vstupenky vo výške 2 euro. „Počas týchto dní nie je možná ďalšia zľava,“ doplnil Simon.
Privítajte leto tak ako sa patrí, teda pri vode či s lángošom v ruke 😉 Vodný svet v Číži, ktorý už v piatok, 3. júna, otvára svoje brány je na to určite skvelým miestom.

Reklamný článok, Zdroj: Kúpele Číž
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross