No active "ca-sidebar-197687" sidebar

COLORFASHION: "No color No fun" oblečte sa do farieb a zažiarte medzi ostatnými

color-fashionNo color - No fun toto heslo platí doslovne pre predajňu Colorfashion, ktorá otvára svoj obchod v Rimavskej Sobote. Colorfashion ste už iste zaregistrovali či už ako eshop alebo predajňu v Lučenci. V minulosti prezentovali svoje modely aj na Teatro Fashion Week v Rimavskej Sobote.Nakoľko je majiteľka "Soboťanka" ťahá ju to vždy domov a tiež chce zviditeľniť svoje mesto. Značku Desigual, Skunkfunk, Disaster design či Mel nenájdete na každom kroku alebo v každom meste a za týmito značkami zákazníci cestujú mnoho kilometrov, tak prečo nie k nám do Rimavskej Soboty. Už dávno neplatí, že za dobrým nákupom a tovarom treba cestovať do Maďarska alebo do veľkých miest na Slovensku.

Color Fashion Rimavská SobotaVychytávky svetových značiek môžete kúpiť aj doma. Úchvatný Desigual, naša srdcovka eko móda Skunkfunk, plastové Melk-y, rozprávkové doplnky Disaster design, pohodlná nemecká značka Cecil, či young fashion značka Madonna je pod jednou strechou na Hlavnom námestí 45/26.

Páni ak chcete kúpiť originálny darček svojej manželke, mame, priateľke či dcére iste ho v predajni Colorfashion nájdete. Pokiaľ si ale nebudete istí, k dispozícii máte aj darčekové poukazy od Colorfashion.

Mamičky tiež budú mať z čoho vyberať pre svoje malé ratolesti. Podľa majiteľky predajne je sortiment bohatý aj na detskú módu. „Pre chlapcov máme farebne ladené tričká, košele, mikiny či vetrovky. Rovnako aj dievčatá si určite vyberú tie svoje šaty či topy, v ktorých farbách zažiaria,“ povedala Mima a dodáva, že sa snažia držať motta: u nás nakúpi každý.

Mima prezradila aj jedno „otváracie tajomstvo“, ktoré pripravuje na otvorenie predajne v Rimavskej Sobote. „Čitatelia Rimava.sk môžu využiť darček v podobe kupónu na desať percentnú zľavu na prvý nákup. Rovnako aj v predajni sa zákazníci môžu tešiť na otváracie zľavy vybraných modelov,“ dodala.

(Kliknutím na obázok si viete stiahnuť kupón v .pdf formáte. Stačí ho vytlačiť a ukázať v predajni pri prvom nákupe.)

(Kliknutím na obrázok si viete stiahnuť kupón v .pdf formáte. Stačí ho vytlačiť a ukázať v predajni pri prvom nákupe.)

Predajňu COLORFASHION nájdete na Hlavnom námestí 45/26 v Rimavskej Sobote. Je otvorená každý pracovný deň od 9.00 do 17.00 hod. a v Sobotu od 9.00 do 12.00 hod. Sortiment predajne si môžete pozrieť a objednať aj na internetovej stránke obchodu www.colorfashion.sk, ktorý si vyzdvihnete priamo na predajni.

Zdroj: PR-článok
Pri sponzorovaných a reklamných článkoch Rimava.sk štandardne uzatvára komentáre.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross