No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Rimavská Local Expo 2024, ukážka podnikateľskej sily, hrdosti a spolupráce

12. júna 2024 |  | 
Zdroj: Rimava.sk

RIMAVSKÁ SOBOTA – V piatok 7. júna sa uskutočnilo priateľské stretnutie firiem, ktoré svojou činnosťou výrazne ovplyvňujú rozvoj nášho regiónu. Spoločnosť ATB Slovakia - Doprava, s.r.o., zorganizovala podujatie s názvom Rimavská Local Expo 2024, ktoré prilákalo mnoho firiem.

Deň plný inšpirácie a partnerstiev

Podujatie sa nieslo pod heslom, "Podporte miestne, objavte nové." Toto heslo vystihuje snahu hrdo spojiť podnikateľské inovácie s bohatou kultúrou nášho regiónu.

Rimavská Local Expo 2024 nebola len oslavou podnikateľského ducha, ale aj príležitosťou pre všetkých účastníkov prezentovať sa, nadviazať nové obchodné vzťahy a načerpať inšpiráciu.

Program plný kultúrnych vystúpení

Počas podujatia sa o zábavu postarali viaceré známe mená. Na pódiu vystúpili hudobná skupina Maduar, folklórna skupina Lieščina, Folklórny súbor (FS) Hrnčiarka a FS Čerenčianka. Svojimi vystúpeniami prispeli k vytvoreniu výnimočnej atmosféry.

Podujatím sprevádzali Matej Landl a Roman Slanina, ktorí svojou charizmou a humorom dopomáhali k zábavnej atmosfére.

Zdroj: Rimava.sk

Účasť významných firiem

Podujatia sa zúčastnilo približne 40 firiem, ktoré svojou prítomnosťou prispeli k úspechu celej akcie. Medzi zúčastnenými boli firmy rôznych odvetví, čo poskytlo skvelú príležitosť na vytvorenie nových partnerstiev a rozvoj regionálnej spolupráce.

Význam pre región

Rimavská Local Expo 2024 bola skvelým príkladom toho, ako môžu podnikateľské inovácie ísť ruka v ruke s kultúrnym bohatstvom regiónu. Podujatie nielenže umožnilo firmám prezentovať svoje produkty a služby, ale aj posilnilo komunitný duch a podporilo miestne iniciatívy.

Spoločnosť ATB Slovakia - Doprava týmto podujatím opäť potvrdila svoju angažovanosť v rozvoji regiónu a podporu miestnych podnikateľov. Rimavská Local Expo 2024 sa tak stala nezabudnuteľným dňom, ktorý priniesol množstvo pozitívnych zážitkov a nových možností pre všetkých zúčastnených.

Rimavská Local Expo 2024 ukázala, že spojenie podnikateľských inovácií a kultúrnych tradícií môže priniesť úžasné výsledky a prispieť k rozvoju celého regiónu.

Zdroj: Rimava.sk

Podujatia sa zúčastnili firmy: Zeppelin.sk, Bez škodcov, Kovaco, Drill-line.sk, Massara, Tepelko, World gastro&office, Hilti Slovakia, Regionálne centrum kariéry, Riso, Trusstek, Izonoba, Langas, DroneRS, Gabriel Molnár, Farma ujo Žabelka, DM Handy, Autoškola Gonda L+L, Červienka Czech republic, Stavebniny Ádam, Leier, Zber surovín Albert, D&P – vzduchotechnika, Autoris, Wacker Neuson, ČSOB leasing, Fabrika.sk, Volvo Truck Centrum Zvolen, Caterpillar Financial, Daimler Truck&Bus Slovakia, Pracovné odevy Rempos, Greksa, DB Centrum, Victor auto, Hriadel, G-kontakt, Autotrade RS, RS taxi.


PR článok
Rimavu číta viac ako 100 000 ľudí mesačne, odprezentuj svoju firmu aj ty. Kontakt: [email protected]


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross