No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Stredná odborná škola obchodu a služieb pozýva na Deň otvorených dverí

4. januára 2012 |  | | | |

Dátum plný jednotiek bude dňom, kedy svoje brány pre žiakov základných škôl, ich rodičov ale aj širokú verejnosť otvorí Stredná odborná škola obchodu a služieb na Športovej ulici v Rimavskej Sobote. Na stredu, 11. januára, pripravila Deň otvorených dverí s atraktívnym programom, malým občerstvením a tiež so školským maskotom.

Už od rána si návštevníci školy budú môcť prezrieť učebne, laboratóriá aj pracoviská odborného výcviku. Na vlastné oči sa presvedčia, že projekt premeny tradičnej školy na modernú, ktorý sa blíži do finále, bol veľmi úspešný. Svoju šikovnosť tiež predvedú kozmetičky, kaderníčky aj barmani, ich prácu si zvedavci budú môcť dokonca priamo vyskúšať. V priestoroch školy bude všetkých ochotne sprevádzať veselý maskot, medveď DODO, pripravené bude tiež drobné občerstvenie.

Počas dňa otvorených dverí v škole zároveň slávnostne otvoria bar, ako pracovisko odborného výcviku hlavne pre študentov odboru hotelová akadémia. Tí si tak budú môcť svoje zručnosti zdokonaľovať priamo v škole, nielen v rámci praxe.

Návštevníci si však budú môcť prezrieť aj ďalšie odborné učebne, pracovisko pre stavebné odbory aj vynovenú kaviareň na Železničnej ulici v Rimavskej Sobote (budova Junior Komplex). Priamo v priestoroch školy otvoria aj mini-galériu, kde svoje práce budú môcť vystavovať žiaci aj zamestnanci školy.

Viac informácií o Strednej odbornej škole obchodu a služieb aj na www.sosos.sk.

Zdroj: Rimava.sk, reklamný článok

.

.


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross