No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Ako nás podporiť v kampani na startlab.sk

16. apríla 2020 |  | 

Kampaň "Adoptuj si článok na Rimava.sk" nájdete tu: https://www.startlab.sk/projekty/1382-adoptuj-si-clanok-na-rimavask/

1. Podporiť náš môžete kliknutím na biele tlačítko "Podporiť"  v pravej hornej časti stránky.

2. Následne si vyberte, ktorá forma podpory  a poďakovania vám najviac vyhovuje. Pri prvej možnosti "chcem podporiť" si viete určiť ľubovoľnú sumu podpory od 5 EUR. Pri ostatných sú minimálne sumy automaticky nastavené, ako to je uvedené pri každej možnosti.

3. Vyplňte platobné údaje, vyberte preferovaný spôsob platby. Napíšte nám odkaz (napr. ak nechcete uvádzať celé meno pri článkoch, alebo len skratku, iniciály, krstné meno a podobne, alebo ľubovoľný iný odkaz, ktorý nám chcete poslať). Prednastavenú sumu môžete ľubovoľne zvýšiť, ak by ste chceli darovať viac, než je to prednastavené. Na záver kliknite na "odoslať platbu".

4. Budete presmerovaný na platobnú bránu (ak ste si vybrali možnosť platby kartou), alebo na stránku s platobnými údajmi (ak ste zvolili možnosť platby prevodom). Následne dostanete potvrdenie v emaily. Ak sa do 30.5.2020 nenazbiera cieľová suma 2500 EUR, peniaze vám budú vrátené na váš účet.

Ďakujeme za vašu podporu, vysoko si ju vážime.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross