No active "ca-sidebar-197687" sidebar

AKTUALIZOVANÉ – FOTO: Pri večernej nehode troch áut sa zranila osoba

RIMAVSKÁ SOBOTA – V Rimavskej Sobote na ulici L. Svobodu došlo v dnešných (24. marca) večerných hodinách k nehode troch motorových vozidiel. Rimavskosobotskí hasiči na mieste zasahujú na jednom kuse techniky.

Ako informoval Miroslav Fungáč z Operačného strediska Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Banskej Bystrici, nehoda sa nezaobišla bez zranenia.

Článok pokračuje pod reklamou


"Jedná sa o dopravnú nehodu troch osobných motorových vozidiel so zakliesnenou osobou, ktorá bola príslušníkmi HaZZ vyslobodená pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia a bola odovzdaná zdravotnej záchrannej službe," dodal Fungáč. Na mieste je aj polícia.

Správu budeme aktualizovať.


AKTUALIZOVANÉ 24. marca o 20:12: Podľa našich informácií 20-ročný vodič na aute značky Audi, s rožňavskými poznávacími značkami, neprispôsobil jazdu svojim schopnostiam a narazil do idúceho auta značky Škoda Octavia, v ktorom sa nachádzala rodina s deťmi.

Mladý vodič sa s vozidlom následne od idúceho auta odrazil a skončil v protiidúcom aute, ktoré viedla mladšia žena. Tú museli z vozidla vystrihávať a previesť do nemocnice.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross