No active "ca-sidebar-197687" sidebar

AKTUALIZOVANÉ: Policajti jedného muža našli, druhý je stále v pátraní

Zdroj: Záchranný Systém Slovensko - Pátranie po osobách a Rimava.sk

VEĽKÝ KRTÍŠ – Polícia sa na občanov obracia s prosbou o pomoc pri pátraní po nezvestnom Jánovi z okresu Veľký Krtíš.

Po prvom mužovi vyhlásilo pátranie Okresné riaditeľstvo Policajného zboru Veľký Krtíš 28. mája. Ako uvádza Záchranný Systém Slovensko – Pátranie po osobách, skupina, ktorá sa venuje cielenému pátraniu po osobách, Ján Krajčík má 40 rokov a je z okresu Veľký Krtíš. Ján má na celej ľavej strane krku jazvu po popáleninách, ako aj na iných častiach tela.

Má amputované články prstov na nohách. Cestoval 28. mája spojom SAD Zvolen z Veľkého Krtíša s odchodom o 5:20 hod. do mesta Banská Bystrica s časom príchodu 7:05 hod.

Článok pokračuje pod reklamou


U vodiča si kúpil lístok do Zvolena alebo B. Bystrice, vodič presne nevedel a ani si nestihol všimnúť, kde vystúpil.

Ján je 180 centimetrov vysoký, má približne 90 kilogramov, má krátke vlasy tmavej blond farby a modré oči. Naposledy mal na sebe oblečené vyhnuté rifle, zelenočierne botasky a tmavosivú mikinu s kapucňou, ktorú mohol mať na hlave.

"Ak uvidíte, nájdete, hľadanú osobu, ihneď volajte linku polície (158) a následne Záchranný Systém Slovensko - Pátranie po osobách +421 948 11 22 33," apelujú na občanov.

Fotografia nezvestného Jána. Zdroj: Záchranný Systém Slovensko - Pátranie po osobách

AKTUALIZOVANÉ 31. mája o 8:59: Martina sa podarilo policajtom vypátrať.

Po druhom mužovi bolo Okresným riaditeľstvom Policajného zboru Veľký Krtíš vyhlásené pátranie 29. mája. Nezvestný Martin Ličko má 33 rokov a pochádza z okresu Veľký Krtíš.

Martin má 180 centimetrov, približne 70 kilogramov a štíhlu postavu. Má krátke hnedé vlasy, po bokoch ostrihané na krátko.

Naposledy mal na sebe oblečené rifľové krátke nohavice šedej farby, tričko s krátkym rukávom čiernej farby AIR Jordan a tenisky zelenej farby značky Adidas.

"Ak uvidíte, nájdete, hľadanú osobu, ihneď volajte linku polície (158) a následne Záchranný Systém Slovensko - Pátranie po osobách +421 948 11 22 33," prosia o pomoc pri pátraní.

*Fotografiu sme vymazali.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross