No active "ca-sidebar-197687" sidebar

AKTUALIZOVANÉ: Pravdepodobne únava sa podpísala pod nehodu pri Lučenci

Zdroj: Polícia SR - Banskobystrický kraj

LUČENEC – Blízko Lučenca, pri obci Vidiná, dnes popoludní (27. septembra) došlo k zrážke dvoch osobných motorových vozidiel. Cesta je pre nehodu dočasne neprejazdná.

Ako uviedol Ján Tomaľa z Operačného strediska HaZZ v Banskej Bystrici, na mieste zasahuje jedno vozidlo so štyrmi príslušníkmi HaZZ. "Vozidlá zabezpečené proti náhodnému pohybu. Príslušníci vykonali protipožiarne opatrenia na vozidle a zabezpečujú únik prevádzkových kvapalín," dodal.

Článok pokračuje pod reklamou


"Podľa informácií z miesta nehody malo dôjsť k zrážke dvoch osobných áut. Jedno vozidlo zostalo po náraze prevrátené na boku. Zranené osoby boli z miesta nehody prevezené do nemocnice," uviedla polícia na svojej stránke na sociálnej sieti.

Tiež dodala, že polícia na mieste reguluje premávku. Obchádzka je možná cez obec Vidiná.


AKTUALIZOVANÉ o 14:52: Ako uviedla polícia, príčinou dopravnej nehody bol pravdepodobne mikrospánok vodiča z osobného auta Honda, ktorý prešiel do protismeru, kde došlo k zrážke s vozidlom Mazda 323.

"Pri nehode sa zranil 25-ročný vodič osobného auta Mazda, ktoré zostalo po nehode prevrátené na boku. So zraneniami bol z miesta prevezený do nemocnice. Dychová skúška bola u obidvoch vodičov s negatívnym výsledkom. Dopravná nehoda je v štádiu objasňovania," dodala polícia s tým, že cesta je už prejazdná.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross