No active "ca-sidebar-197687" sidebar

AKTUALIZOVANÉ: Pri zrážke dvoch áut utrpelo ťažké zranenia len 12-ročné dievča

Zdroj: Facebook Polícia SR - Banskobystrický kraj

PAVLOVCE/MARTINOVO – Nešťastná udalosť sa stala v stredu (31. januára) popoludní pri obci Pavlovce. Podľa našich informácií, strieborné vozidlo nedalo pri vychádzaní z vedľajšej cesty prednosť čiernemu a došlo k zrážke.

V čiernom vozidle sedel muž, žena a dieťa, ktoré utrpelo zranenia, ktoré si vyžiadali pomoc záchranárov a dieťa bolo prevezené do nemocnice.

Článok pokračuje pod reklamou


AKTUALIZOVANÉ 2. februára o 9:30: Podľa informácií, ktoré na svojom Facebooku uviedla polícia, vodič osobného auta Škoda Octavia nedal pri vychádzaní z miesta mimo cestu prednosť vozidlu Peugeot 407, ktoré v tom čase išlo po ceste v smere od obci Pavlovce do obci Martinova.

"Pri nehode sa ťažko zranila 12-ročná spolujazdkyňa z vozidla Peugeot 407, ďalšia spolujazdkyňa utrpela ľahké zranenie. Vodič, ktorý nedal prednosť v jazde, tak porušil dôležitú povinnosť, ktorú ukladá zákon o cestnej premávke," informovala polícia. Dychová skúška na alkohol bola u obidvoch vodičov negatívna. V súvislosti s nehodou bolo začaté trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví a nehoda je v štádiu vyšetrovania.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross