No active "ca-sidebar-197687" sidebar

AKTUALIZOVANÉ: Ranná zrážka auta s kamiónom si vyžiadala dvoch zranených

ČÍŽ – Posledný septembrový utorok (26. septembra) bol v ranných hodinách poznačený nehodou. Tá sa stala v obci Číž, kde sa auto zrazilo s kamiónom. V osobnom motorovom vozidle sedeli dve osoby, ktoré boli po nehode prevezené do nemocnice.

Ako informoval Matej Peniak z Operačného strediska Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Banskej Bystrici, na mieste zasahuje jedno vozidlo a štyria príslušníci HaZZ. "Zranené osoby ošetrované. Vozidlá zabezpečené proti náhodnému pohybu, úniku prevádzkových kvapalín a vzniku požiaru," doplnil.

Článok pokračuje pod reklamou


Podľa našich informácií z miesta udalosti, vodič auta značky Škoda vychádzal od železničnej stanice, nezastavil na stopke a vošiel do jazdnej dráhy kamiónu idúcemu po hlavnej ceste. 

Dychová skúška na alkohol u vodiča kamióna bola negatívna. Premávku riadi polícia.

AKTUALIZOVANÉ o 13:50: Ako uviedla polícia, podľa doterajších zistení 40-ročný vodič na vozidle Škoda Octavia pri vchádzaní na hlavnú cestu nedal prednosť nákladnému vozidlu DAF, ktorého vodič už nemohol zrážke zabrániť.

"V dôsledku nárazu odhodilo osobné vozidlo do priekopy. Okrem vodiča Octavie sa zranila aj jeho 52-ročná spolujazdkyňa. Obaja boli prevezení do nemocnice. Alkohol u vodičov zistený nebol. Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania," dodala polícia.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross