No active "ca-sidebar-197687" sidebar

AKTUALIZOVANÉ: S autom skončila na streche, vodička nafúkala vyše jedno promile

VEĽKÝ BLH  – V piatok (22. marca) v neskorých večerných hodinách zasahovali polícia a príslušníci Hasičského a záchranného zboru pri nehode, ku ktorej došlo medzi Uzovskou Panicou a Veľkým Blhom. Auto po nehode ostalo prevrátené na streche.

Vodička osobného auta značky Dacia mala podľa našich informácií zísť do priekopy, následne jej auto malo byť opäť vyhodené naspäť na cestu, kde zostalo prevrátené na streche.

Článok pokračuje pod reklamou


Vodička osobného vozidla mala byť podrobená dychovej skúške, ktorej výsledok mal byť pozitívny. Hasiči vozidlo stabilizovali a vykonali protipožiarne zabezpečenie miesta udalosti.

AKTUALIZOVANÉ 25. marca o 14:30: Nehoda sa stala 22. marca vo večerných hodinách, v smere od obce Uzovská Panica-Semsúrov na obec Veľký Blh. Informáciu pre Rimava.sk potvrdila krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová. Podľa jej slov sa 28-ročná vodička osobného auta dostatočne nevenovala vedeniu vozidla a nesledovala situáciu v cestnej premávke.

Žena s autom prešla do protismeru, kde náhle strhla volant, pričom zišla mimo cesty a prednou časťou auta narazila do rigolu. Vozidlo sa následne vymrštilo späť na vozovku a zostalo stáť prevrátené v pravom jazdnom pruhu.

"Pri dokumentovaní dopravnej nehody bola vodička podrobená dychovej skúške, pričom nafúkala 1,02 promile alkoholu. Vodička pri nehode utrpela ľahké zranenia. Škoda na vozidle je odhadnutá na 3000 eur," dodala Faltániová s tým, že polícia v Rimavskej Sobote ženu obvinila z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross